VMWARE Bulut tabanlı ilkeleri, Kubernetes ve mikro hizmetler uygulamaların nasıl oluşturulduğunu, çalıştırıldığını ve yönetildiğini yeniden tanımlıyor. İşletmelerin müşterileri için nasıl değer kattığını şekillendirmek için inanılmaz olasılıkların yanı sıra, bu yeni nesil uygulamalar, yeni teknolojilerin ve süreçlerin potansiyelini kullanmak için çalışırken zorlukları ve karmaşıklığı da beraberinde getiriyor.

Herhangi Bir Uygulamayı İstediğiniz Bulutta Oluşturun, Çalıştırın ve Yönetin

Yazılım neredeyse tüm küresel endüstrileri şekillendirmeye ve yeniden şekillendirmeye devam ediyor. Yeni nesil bulut yerel uygulamaları pazara sunuldukça, olanaklar sınırsızdır. Çok akışlı bir dünyada modern uygulamaların dağıtımını hızlandırmak için açık bir yol çizdiklerinden, bu akışlı etkinlikte VMware yöneticilerine katılın.

Takviminize eklemek için, büyük günü unutmamak için buradan ekleyebilirsiniz.

GLOBAL ONLINE EVENT | MARCH 10, 2020

Cloud-native principles, Kubernetes, containers, and microservices are redefining how applications are built, run, and managed. Along with incredible possibilities to shape how business delivers value for their customers, this next generation of applications brings challenges and complexity as you work to harness the potential of new technologies and processes.

Join VMware executives for a global online event showcasing the latest enhancements to the industry’s most complete portfolio for app modernization. Be one of the first to hear about new product features and learn how VMware can help you:

Drive developer productivity, agility and innovation with instant access to the tools and resources they need.

Embrace the next generation of apps while maximizing your existing investments in skills, tools, and platforms.

Accelerate digital innovation in an increasingly multi-cloud world.

Build, Run, and Manage Any App in Any Cloud

Software continues to shape and reshape nearly every global industry. As a new generation of cloud native applications comes to market, the possibilities are limitless. Join VMware executives in this streamed event as they outline a clear path for accelerating the delivery of modern applications in a multi-cloud world.
Throughout this event you will have access to new product details across VMware’s complete modern applications portfolio. You will also hear unique insights from pioneers in Kubernetes as they help you unlock the potential of your team to rapidly deliver business innovation.