Bildiğimiz gibi hybrid cloud benimsenmesi sektöre göre değişiklik gösteriyor. Ve hybrid veya tamamen cloud’a geçmeyi planlıyor olsanız da olmasanız da Microsoft, teknoloji çözümlerinde ve lisanslama modellerindeki değişikliklerle sistem yöneticilerini yavaş yavaş dürtüyor. Bunlardan bazıları, Microsoft’un şirket içi Azure Stack HCI (Azure Stack ile karıştırılmamalıdır) için temel hibrit bulut çözümündeki gelişmelerdir. Microsoft, Hyper-V ve Storage Spaces Direct gibi önemli Windows Server teknolojilerinden yararlanarak Azure Stack HCI için büyük planlara sahiptir ve beğenseniz de beğenmeseniz de bu, hibrit bulut stratejinizi kaçınılmaz olarak şekillendirecektir.
23 Mart’taki Altaro web semineri, Azure Stack HCI’nin veri merkezinizde değişiklikleri nasıl zorunlu kılıyor, size önemli gelişmeler ve bunların veri merkezi yönetiminizi nasıl etkileyeceği hakkında bilgi verecek. Microsoft MVP Andy Syrewicze, diğer MVP ve Azure Stack HCI uzmanı Carsten Rachfahl ile birlikte Azure Stack HCI ve bunun sizin ve kullandığınız teknolojiler için ne anlama geldiğini açıklayacak ve canlı olarak tanıtacak.

 

 

Hemen ücretsiz kayıt olabilirsiniz: How Azure Stack HCI is forcing changes in your datacenter

Bir saatlik web seminerine katılım ücretsizdir ve temel Azure Stack HCI kavramlarını, bilmeniz gereken storage ve network oluşturma değişikliklerini, Azure Stack HCI’nin nasıl yönetileceğini, cloud yönetimi ve Azure entegrasyonlarını kapsar.
Azure Stack HCI ile, bu dağıtım seçeneği için fiyatlandırmanın aylık hizmet olarak ödenmesi veya Windows Server yığınındaki gelecekteki şirket içi özelliklerin Azure Stack HCI’den yararlanma olasılığı gibi akılda tutulması gereken operasyonel hususlar vardır. münhasıran. Bununla birlikte, bu web semineri yalnızca Azure Stack HCI’nin avantajlarını göstermekle kalmayacak, aynı zamanda uzun vadede teknoloji yığınınıza nasıl uyacağını da gösterecektir.
Andy ve Carsten, bu büyük gelişmelere hazırlanmanıza yardımcı olacak, böylece bir sonraki adıma hazır olacaksınız. Hybrid cloud veya Azure Stack HCI hakkında sorularınız varsa, web semineri Soru-Cevap sırasında bu uzmanlar tarafından yanıtlanabilirsiniz.