NAKIVO Backup & Replication, Hyper-V ortamınızın tam olarak korunmasını ve verilerinizin her zaman kurtarılabilir olmasını sağlamak için eksiksiz bir Hyper-V yedekleme çözümü sunmaktadır.
NAKIVO Backup & Replication, işletmelerin Hyper-V veri korumasını basitleştirmesine, VM yedekleme performansını iyileştirmesine ve güvenilir, anında ayrıntılı ve tam kurtarmalar sağlamasına olanak tanımaktadır.

Resim 1

Resim 2

Sağlam Hyper-V Yedeklemesi

Sağlam Hyper-V Yedeklemesi

Canlı Hyper-V sanal makinelerinin görüntü tabanlı, artımlı ve uygulamaya duyarlı yedeklerini oluşturabilirsiniz.

Yedekleme İş Otomasyonu

Yedekleme İş Otomasyonu

Zamandan ve emekten tasarruf etmek için Hyper-V yedekleme ilkeleriyle sanal makine korumasını otomatikleştirebilirsiniz.

Anında Ayrıntılı Geri Yükleme

Anında Ayrıntılı Geri Yükleme

Dosyaları ve uygulama nesnelerini doğrudan tekilleştirilmiş yedeklemelerden anında kurtarabilirsiniz.

Gelişmiş Yedek Kopyalama

Gelişmiş Yedek Kopyalama

Hyper-V yedeklemelerini teybe, site dışına veya Amazon / Azure / Wasabi’ye kopyalama başlatabilirsiniz.

Yüksek Yedekleme Performansı

Yüksek Yedekleme Performansı

Depolama alanı gereksinimlerini azaltırken sanal makine yedekleme hızını 2 kata kadar artırabilirsiniz.

Anında Sanal Makine Kurtarma

Anında Sanal Makine Kurtarma

Tam kurtarma yapmadan Hyper-V sanal makinelerini yedeklemelerden anında başlatabilirsiniz.

Neden Hyper-V Yedekleme ve Kurtarma için NAKIVO Backup & Replication Kullanmalı?

Çok Yönlü Dağıtım

NAKIVO Backup & Replication’ın kurulum süreci minimum zaman ve çaba gerektirir – yazılımı kurabilir ve ardından ilk yedekleme işinizi sadece iki dakika içinde gerçekleştirebilirsiniz!
Tüm yazılım özellikleri yerleşik olduğundan ve kutudan çıkar çıkmaz kullanılabildiğinden ekstra yapılandırma gerekmez.
Ek olarak, ihtiyaçlarınıza, ortamınıza ve bütçenize en uygun olanı bulmak için çok çeşitli dağıtım seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz.
NAKIVO Backup & Replication’ı Windows veya Linux OS üzerine kurabilir, önceden yapılandırılmış bir Sanal Uygulama olarak dağıtabilir veya hepsi bir arada bir yedekleme cihazı oluşturmak için doğrudan bir NAS cihazına kurabilirsiniz.

Hızlı ve Kolay Yedek Kopya

NAKIVO Backup & Replication, Hyper-V yedekleme kopyalama işlerini kolayca gerçekleştirmenize ve bu yedek kopyaları güvenli bir şekilde iş yeri dışına göndermenize yardımcı olabilir.
Ekstra bir yedeğe sahip olmak, başarılı bir kurtarma sağlamak için ek bir veri koruma düzeyi sağlar.
Ayrıca Hyper-V yedeklemelerinin fazladan kopyalarını oluşturabilir ve bunları buluta gönderebilirsiniz.
Hyper-V yedekleme kopyaları ile, herhangi bir veri kaybı senaryosu için bir yedekleme planına sahip olmanıza olanak tanıyan 3-2-1 yedekleme kuralıyla uyumluluk sağlayabilirsiniz.
Ayrıca, yedeklerinizin bir veya daha fazla kopyasını tutmayı seçebilir veya hangi yedeklemelerin ne zaman kopyalanacağını belirten özel kurallar belirleyebilirsiniz.

Hızlı İyileşme Süreleri

NAKIVO Backup & Replication ile tüm Hyper-V sanal makinelerini, tek tek dosyaları, klasörleri ve uygulama nesnelerini doğrudan sıkıştırılmış ve tekilleştirilmiş yedeklemelerden anında kurtarabilirsiniz.
Beklenmedik üretim makinesi arızası veya veri kaybı durumunda, önemli kesinti süreleri yaşamadan iş faaliyetlerinizi hızla sürdürebilirsiniz.
Hepsi bir arada yazılım, mümkün olan en düşük kurtarma süresi hedeflerine (RTO’lar) ve kurtarma noktası hedeflerine (RPO’lar) ulaşmanıza ve kurtarma sürelerinizi günlerden saatlere, hatta dakikalara düşürmenize yardımcı olabilecek bir dizi güçlü kurtarma seçeneği sunar.

Uzun Süreli Yedekleme Arşivi

NAKIVO Backup & Replication, GFS saklama şemasını kullanır ve aşırı depolama maliyetleri ödemeden Hyper-VM’leri arşivleyebilmeniz için yedekleme boyutunu azaltma araçları sunar.
Büyükbaba-baba-oğul saklama şeması (GFS), tercihlerinize göre yedek kurtarma noktalarını birleştirir ve döndürür, tüm verilerinizin fazla verileri depolamadan hesaba katılmasını sağlar.
Daha fazla alan tasarrufu için global tekilleştirme ve sıkıştırmayı da kullanabilirsiniz.
NAKIVO Backup & Replication, VM başına 4.000’e kadar kurtarma noktası depolayabilir, bu da size yasal yükümlülükleri veya kurumsal yönergeleri karşılama esnekliği sağlar.

Sezgisel Yönetim

Birden fazla güvenlik riski ve tehdidi, herhangi bir arıza senaryosunun nasıl önleneceğini, yanıtlanacağını ve bunlardan nasıl kurtarılacağını belirleyen kapsamlı bir veri koruma planı ile ortadan kaldırılabilir.

Bu nedenle, dikkatli yedekleme işi planlaması, veri koruma yönetiminin önemli bir bileşenidir.
NAKIVO Backup & Replication’ın Takvim panosu ile tüm veri koruma işlerinizi (geçmiş, şimdiki ve gelecekteki) görüntüleyebilir ve bunları kolaylıkla yeniden planlayabilirsiniz.
Bu şekilde, potansiyel iş çakışmalarını önleyebilir, üretim ağlarını boşaltabilir ve yedekleme planlamanızdaki güvenlik açıklarını belirleyebilirsiniz.

Müşterilerinize hizmet olarak yedekleme (BaaS), hizmet olarak çoğaltma (RaaS) ve hizmet olarak felaket kurtarma (DRaaS) sunmanıza olanak tanır.
Yazılımın tek bir kopyasında 1.000 adede kadar ayrı kiracı oluşturabilir ve bunları kiracı panosundan yönetebilirsiniz.
Kiracıların ortamları izole edilmiştir, bu da bir kiracının yalnızca kendi verilerine erişebileceği anlamına gelir.
Kiracılar, self servis portal üzerinden veri koruma ve kurtarma işlerini gerçekleştirebilir ve yönetici olarak siz hangi işlere erişmelerine ve gerçekleştirmelerine izin verildiğini kontrol edebilirsiniz.

Depo Tasarrufları

Büyüyen Hyper-V ortamlarını yedeklemek, her gün daha fazla veri depolamanız gerektiği anlamına gelir.
Yedeklemelerinizin boyutunu azaltmak için NAKIVO Backup & Replication, aksi takdirde depoda okunacak, işlenecek, aktarılacak ve depolanacak olan takas verilerini ve kullanılmayan blokları otomatik olarak atlar.
Yedekleme boyutunu daha da azaltmak için NAKIVO Backup & Replication, tüm depo genelinde tüm VM yedeklemelerini otomatik olarak tekilleştirebilir.
Tekilleştirilen veri blokları daha sonra en az yer kaplaması için otomatik olarak sıkıştırılır.
Bu veri azaltma teknolojileri birlikte, yedeklemelerin kapladığı depolama alanını önemli ölçüde azaltarak kaynak ve paradan tasarruf etmenizi sağlayabilir.

Esnek Ölçeklenebilirlik

NAKIVO Backup & Replication, sanal, fiziksel ve bulut ve SaaS ortamlarını koruyabilen tam bir yedekleme ve kurtarma çözümüdür.
Yazılım, küçük ve orta ölçekli işletmeler ve büyük kuruluşlar için güçlü ancak uygun fiyatlı işlevsellik sunar.
NAKIVO Backup & Replication’ı yatay veya dikey olarak ölçeklendirerek yüzlerce ana bilgisayarı ve binlerce Hyper-V sanal makinesini birden fazla sitede güvende tutabilirsiniz.
Ürün bileşenlerinin sayısını artırarak ve iş yükünü bunlar arasında dağıtarak ölçeklendirebilirsiniz.
Ayrıca, NAKIVO Backup & Replication’a daha fazla kaynak ekleyerek ölçeklendirebilir ve yüksek üretim iş yüklerinin bile korunmasını sağlayabilirsiniz.

İyileştirilmiş Yedekleme Hızı ve Performansı

NAKIVO Backup & Replication’ın zengin işlevselliği ile, Hyper-V yedekleme performansınızı önemli ölçüde artırabilirsiniz.
NAKIVO Backup & Replication, Ağ Hızlandırma ve LAN içermeyen yedekleme modu gibi hız artırıcı özellikler sunar.
Ağ Hızlandırma, yoğun LAN ve WAN’da bile yedekleme ve kurtarma hızını artırmanıza olanak tanır.
LAN içermeyen veri aktarım modları ile üretim ağlarını boşaltabilir, böylece yedekleme pencerelerini kısaltabilir ve yüksek yedekleme performansı sağlayabilirsiniz.
Sonuç olarak, bu teknolojiler, üretim ortamınızı etkilemeden VM yedekleme hızını 2 kata kadar artırabilir.

Optimize Edilmiş Yedekleme Yönetimi

NAKIVO Backup & Replication ile, politika tabanlı işleri çalıştırarak ve etkili iş programları oluşturarak veri koruma faaliyetlerinizin çoğunu otomatikleştirebilirsiniz.
NAKIVO Backup & Replication, altyapınızı düzenli olarak tarayan ve seçilen kriterlere (ad, boyut, konum, güç durumu, yapılandırma gibi) göre ilgili işlere Hyper-V VM’leri otomatik olarak ekleyen / kaldıran belirli veri koruma politikaları oluşturmanıza olanak tanır. , ve bunun gibi).
Dikkatli bir şekilde planlanmış ve organize edilmiş Hyper-V yedekleme işleri ile etkileyici sonuçlar elde edebilirsiniz – iş çakışmalarını ortadan kaldırabilir, yönetim yükünü en aza indirebilir, saklama politikası boşluklarını önleyebilir ve sonunda zamandan ve emekten tasarruf edebilirsiniz.

Hemen kullanmak için buradan indirebilirsiniz.