Dosya Sistemi İndeksleme, Linux’ta Oracle RMAN için Yedekleme, BT İzleme için Alarmlar ve Raporlama ve daha fazlasını içeren NAKIVO Backup & Replication v 10.11 Beta’yı dün itibari ile yayına alındı.

10.11 Beta’daki Yenilikler

BT İzleme için Alarmlar ve Raporlama

Proaktif uyarılar — ayrıntılı altyapı bilgileri.

Uyarı şablonlarını kullanarak VMware host, VM ve veri deposu ölçümlerine dayalı özel uyarılar ayarlayın.Uyarılar, şüpheli etkinlikleri tespit etmenize ve VMware altyapınızın proaktif şekilde korunması için zamanında bildirimler almanıza olanak tanır.Veri deposu kapasitesi, VM ve host performansı ve altyapıya genel bakış hakkında farklı türdeki raporları yapılandırın ve görüntüleyin.

Linux’ta Oracle RMAN için Yedekleme

Her işletim sistemi için özel olarak tasarlanmış çok yönlü koruma.

Linux işletim sistemlerinde çalışan Oracle veritabanlarını koruyun.Yedekleme görevlerini isteğe bağlı olarak veya bir programa göre çalışacak şekilde ayarlayarak Oracle RMAN yedeklemelerini otomatikleştirin.Gerekli veritabanını doğrudan mevcut yedeklerden anında keşfedin ve geri yükleyin.Basitleştirilmiş RMAN yönetimiyle Oracle veritabanı korumasını kolaylaştırın.

Dosya Sistemi İndeksleme

Daha hızlı VM dosya kurtarma araması.

VM yedeklemelerindeki dosya ve klasörlerin dizinini oluşturmak ve öğe kurtarmayı basitleştirmek amacıyla VMware ve Hyper-V VM’leri için dosya dizini oluşturmayı etkinleştirin.Dosya adı, dosya türü, kurtarma noktası tarihi ve konumu gibi ölçütlere göre belirli dosya veya klasörler için hızlı ve doğru aramalar yapın.

Resim-1

HPE Alletra ve HPE Primera Depolama Anlık Yedeklerinden Yedekleme

Depolama anlık görüntülerinden daha hızlı yedekleme.

HPE Alletra ve HPE Primera Depolama cihazlarında barındırılan VMware VM’lerinizi, normal VM anlık görüntüleri yerine doğrudan depolama anlık görüntülerinden yedekleyin.Yedekleme, replikasyon veya kurtarma görevlerini gerçekleştirmek için gereken süreyi azaltın ve üretim ortamınız üzerindeki etkiyi en aza indirin.

Evrensel Taşıyıcı

Farklı iş yüklerinde birleşik koruma.

Hyper-V VM’leri, fiziksel sunucular ve Oracle veritabanlarının yanı sıra teyp aygıtları da dahil olmak üzere aynı ana bilgisayarda bulunan çeşitli iş yüklerini yönetmek ve korumak için tek bir Evrensel Taşıyıcı kullanın.Farklı türdeki iş yüklerinin yedekleme ve çoğaltma süreçlerini tek bir arayüzden yönetin, yönetim yükünü azaltın ve lisanslama, altyapı ve bakım maliyetlerinden tasarruf edin.

Yerinde Arşiv Posta Kutusu, Dava Bekletme ve Yerinde Bekletme Desteği

Daha iyi yasal uyumluluk ve e-keşif.

Yerinde Arşiv posta kutularının yanı sıra Dava veya Yerinde Bekletme etkinleştirilmiş posta kutularını/öğelerini yedekleyin.Yasal uyumluluk gereksinimlerini karşılamak ve e-keşif taleplerini yerine getirmek için öğeleri kolayca bulmak için bu yedeklerdeki öğeleri anında kurtarın.Exchange Online verilerinin kesinti ve diğer kesintiler sırasında bile kullanılabilir kalmasını sağlayın.

Ürünü hemen buradan indirip kullanmaya başlayabilirsiniz.