NAKIVO Backup & Replication v10.2, Lider ve kullanımı kolay olan Backup yazılımı, NAKIVO Backup & Replication v10.2 Beta indirin, yeni özellikleri test edin ve 20 $ ‘lık bir Amazon eGift Card kazanın!

SharePoint Online Yedekleme

SharePoint Online Backup (SharePoint Online Yedekleme)

NAKIVO Backup & Replication’daki Microsoft Office 365 için Yedekleme ile artık yalnızca Exchange Online ve OneDrive İş değil, aynı zamanda SharePoint Online verilerini de koruyabilirsiniz. SaaS verilerinizi güvende ve erişilebilir durumda tutmak için SharePoint Online sitelerinin ve alt sitelerinin tamamını yedekleyebilirsiniz. Uyumluluk ve e-keşif amaçları için ihtiyacınız olan öğeleri almak için arama işlevini kullanabilirsiniz. SharePoint Online belge kitaplıklarını ve listelerini orijinal veya özel konumlarına ayrıntılı bir şekilde geri yüklemiş olursunuz.
Amazon S3 Object Lock ile Fidye Yazılımına Dayanıklı Yedeklemeler

Ransomware-Proof Backups with Amazon S3 Object Lock (Amazon S3 Object Lock ile Fidye Yazılımına Dayanıklı Yedeklemeler)

NAKIVO Backup & Replication artık bir kez yaz-çok oku (WORM) modelini kullanarak nesneleri depolamanıza olanak tanıyan Amazon S3 Nesne Kilidi işlevini desteklemektedir. Bu işlevsellik, yedekleme verilerinizi yanlışlıkla silinmeye, üzerine yazmaya ve fidye yazılımına karşı korumakta ve yönetişim ve uyumluluk standartlarını karşılamanıza yardımcı olur.
Kiracı Kaynak Tahsisi

Tenant Resource Allocation (Kiracı Kaynak Tahsisi)

MSP’ler ve büyük kuruluşlar için geliştirilen Kiracı Kaynak Tahsisi, çok kiracılı ortamlardaki yöneticilerin bir veri koruma altyapısında bulunan kaynakları kiracılara tahsis etmesini sağlar. Yöneticiler artık MSP istemci şirketlerine veya büyük bir kuruluştaki farklı departmanlara VMs, Cluster, bağımsız VM’ler, Yedekleme Repositories ve Transporters atayabilir.

Amazon eGift Kartınız Nasıl Alınır?

  • V10.2 Beta sürümünü indirin ve
    aşağıdaki üç testten biriyle devam edin.
  • Gönderdestek paketisupport@nakivo.com için
    24 Aralık 2020
  • Kısa biranketdoldurarak görüşlerinizi paylaşın