Lider backup yazılım çözümü olan Nakivo, NAKIVO Backup & Replication v10.3 sürümü ile beraber birbirinden değerli özellikleri ile beraber geliyor. Hemen buradan kayıt olabilir, 20$ değerinde Amazon Card kazanabilirsiniz.

Microsoft 365 Kişileri ve Takvimleri için Yedekleme

Backup for Microsoft 365 Contacts and Calendars

Güvenli ve erişilebilir durumda tutmak için Exchange Online kişilerini ve takvimlerini posta kutusu klasörlerinizle birlikte yedekleyebilirsin.Kişileri ve takvim öğelerini orijinal olarak veya Microsoft 365 şirket hesabındaki farklı bir posta kutusuna kurtarabilirsiniz.

VMware Cloud Director Yedeklemesi

VMware Cloud Director Backup

VApps, bağımsız VM’ler ve vApp meta verileri dahil olmak üzere VMware vCloud Director nesnelerini yedekleyin ve kurtarabilir ve bunları vCloud Director hiyerarşisine geri yükleyebilirsiniz.

Depolama Snapshot'larından Yedekleme

Backup from Storage Snapshots

Üretim ortamındaki yükü azaltmak için, bir HPE 3PAR depolama cihazında barındırılan VMware VM’lerinizi normal sanal makine snapshot’ları yerine depolama snapshot’larından yedekleyebilirsiniz.

Doğrudan bağlantı

Direct Connect

Bir VPN bağlantısı kurmak zorunda kalmadan, doğrudan tek bir bağlantı noktası bağlantısı aracılığıyla uzak kaynaklarına güvenli bir bağlantı kurabilirsiniz.