Lider Backup yazılım olan Nakivo Backup & Replication 10.5 beta versiyonu ile yeni özellikleri ile beraber geliyor.

Özellikle bu sürümde VMware ortam izleme dikkatimizi çekmektedir. Hemen buradan indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

v10.5 Beta’daki Yenilikler Neler?

Verilerinizi güvende ve çevrenizi sağlıklı tutun

VMware İzleme

VMware İzleme

VMware vSphere altyapınızın performansına ve sağlığına ilişkin tam görünürlük elde edin.Tek bir pano kullanarak VMware vSphere ana bilgisayarlarınızın ve VM’lerinizin CPU, RAM ve disk kullanımının yanı sıra VMware vSphere veri depolarınızın disk kullanımını izleyin.Pano, performans trendlerini analiz etmenize, performans sorunlarını araştırmanıza ve gelecekteki işleme ve depolama ihtiyaçlarını tahmin etmenize olanak tanıyan hem gerçek zamanlı hem de geçmiş verileri sağlar.

Güçlendirilmiş Sanal Uygulama

Güçlendirilmiş Sanal Uygulama

Sertleştirilmiş Sanal Uygulama (VA), NAKIVO Yedekleme ve Çoğaltma dağıtmanın ve verileri fidye yazılımlarına karşı korumanın basit bir yolunu sunar.Çözümü, Ubuntu Sunucusu çalıştıran önceden yapılandırılmış bir VA olarak dağıtın ve yedekleme verilerinizi fidye yazılımı tarafından silinmeye ve şifrelenmeye karşı koruyun.VA’nın bir parçası olarak dağıtılan bir havuza gönderilen yedeklemeler, belirli bir süre için değişmez hale getirilebilir.Bir süper kullanıcı bile yedekleri değiştiremez veya silemez ya da değişmezliği kaldıramaz.