Lider backup çözümü NAKIVO Backup & Replication v10.6 Beta sürümü dün itibari ile yayınlandı.

v10.6’daki Yenilikler Neler?

NAS Yedekleme

NAS Backup

NAS cihazlarındaki dosya paylaşımları içindeki dosya paylaşımlarını veya belirli klasörleri yedekleyin ve tüm paylaşımı veya belirli dosyaları kurtarın. Bu özellik, Windows ve Linux dosya sunucularının yanı sıra NAS üzerindeki NFS ve SMB (CIFS) protokollerini kullanarak dosya paylaşımlarının yedeklenmesini ve kurtarılmasını destekler.

sertleştirilmiş AMI

Hardened AMI

Hardened AMI özelliği, verileri fidye yazılımlarına ve yanlışlıkla silinmeye karşı korumanın etkili bir yolunu sunar. Çözümü, Ubuntu Sunucusu çalıştıran bir Amazon Makine Görüntüsü (AMI) olarak devreye alın ve AMI’nin bir parçası olarak dağıtılan depoya gönderilen yedekleri fidye yazılımlarına karşı koruyun.

Microsoft 365 Grupları Yedekleme

Microsoft 365 Groups Backup

Microsoft 365 grupları için veri kaybına ve kapalı kalma süresine karşı sorunsuz koruma sağlayın. Grup posta kutularını (posta, dosyalar ve OneNote öğeleri dahil) ve grup sitelerini (belge kitaplıkları, listeler ve alt siteler dahil) yedekleyin ve geri yükleyin.

Güçlendirilmiş Sanal Uygulama

NAKIVO Backup & Replication için External Database

Büyük ortamlar için, NAKIVO Backup & Replication’daki yerleşik veritabanı bozulabilir veya aşırı yüklenebilir, bu da önemli iş akışı kesintilerine ve gecikmelere neden olabilir.Bu gibi durumlarda, büyük altyapılar için veri korumasını daha da güvenilir ve sorunsuz hale getirmek için çözüm için harici bir veritabanı kullanın.

Nimble Storage Anlık Görüntülerinden Yedekleme

Backup from Nimble Storage Snapshots

Veri koruma faaliyetleri, özellikle büyük hacimli VM verileri işlendiğinde, ekstra bant genişliği gerektirir ve üretim ortamlarındaki yükü artırır. Bu yeni eklenen işlevsellik, bir Nimble storage cihazında barındırılan VMware VM’lerini normal VM snapshot’ları yerine depolama snapshot’larından yedeklemenizi sağlar.

Buradan hemen indirebilirsiniz.