NAKIVO Backup & Replication versiyon 10 beta yayınlandı. Nakivo , bu sürüm ile beraber bizlere bir çok yenilikler sunmuş oldu.

AWS S3'e YedeklemeVSphere 7 desteği

NAKIVO Backup & Replication , artık VMware’in sunucu sanallaştırma platformunun en son sürümü olan vSphere 7’de çalışan VM’ler için yedekleme ve replication’u desteklemektedir.

Microsoft Exchange ve Active Directory için Kaynak için Anında Nesne KurtarmaWasabi Yedekleme

VM’lerin ve fiziksel sunucuların yedeklerini ve yedek kopyalarını uygun fiyatlı ve esnek bulut depolama hizmeti olan Wasabi’ye gönderin ve ihtiyaç duyduğunuzda VM’leri, tek tek dosyaları ve uygulama nesnelerini kolayca geri yükleyin.

Hata Toleranslı VMware VM'lerinin YedeklenmesiDosya Sistemi Dizine Ekleme

VM yedeklemenizdeki dosya ve klasörlerin bir dizinini oluşturmak ve kurtarmanız gereken öğeleri bulmayı kolaylaştırmak için Dosya Sistemi Dizine Ekleme’yi etkinleştirebilirsiniz. Kurtarma için bir öğe aramak ve bulmak için Global Arama özelliğini kullanın.

Anında Fiziksel - Sanal KurtarmaLinux İş İstasyonu Yedekleme

Ubuntu 18.04 ve 20.04 çalıştıran Linux iş istasyonlarının uygulamaya duyarlıdır, tüm yedeklemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.Tüm iş istasyonlarını hızlı bir şekilde kurtarın veya tek tek dosyaları ve nesneleri doğrudan sıkıştırılmış ve tekilleştirilen yedeklemelerden geri yükleyebilirsiniz.

Rol Tabanlı ErişimTam P2V Kurtarma

Fiziksel makineleri yedeklemelerden VMware VM’lerine kurtarın veya fizikselden sanala geçişleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen buradan indirip, kullanmaya başlayabilirsiniz.