NAKIVO Backup&Replication dün itibari ile V9.4 Beta sürümü ile beraber yine birbirinden güzel ve kullanışlı sürüm ile karşımıza çıkmaktadır.

Birazda v9.4 sürümündeki yeniliklerden bahsedelim;

Backup to AWS S3Backup to Amazon S3

Verilerinizi platformlar arasında sorunsuz bir şekilde koruyarak, iş yüklerinizi terabaytlarca veri için oldukça ölçeklenebilir bir depolama hizmeti olan Amazon S3’e yedeklemenizi sağlar.Amazon S3’e Yedekleme, VM’lerin ve fiziksel sunucuların yedeklerinin ve yedek kopyalarının Amazon S3’te depolanmasını ve hızlı ve sorunsuz kurtarma için her yerden ve her zaman erişilebilir olmasını sağlamaktadır.

Kritik VM’lerin ve fiziksel sunucuların yedeklerini ve yedek kopyalarını Amazon S3’e gönderin.VM’leri, tek tek dosyaları ve uygulama nesnelerini doğrudan Amazon S3 storage’inden kolayca geri yükleyebilirsiniz.

Backup of Fault-Tolerant VMware VMsBackup of Fault-Tolerant VMware VM’s

VMware Hata Toleransı, birincil VMware VM’nin aynı kopyasını oluşturarak ve koruyarak VM’ler için sürekli kullanılabilirlik sağlar.Çözümümüz artık hem birincil hataya dayanıklı VM’yi hem de ikincil VM’yi koruyarak VMware iş yükleriniz için en üst düzeyde koruma sağlamaktadır.

Role-based AccessRole-based Access
Rol tabanlı erişim ile, kullanıcıların kuruluştaki rollerine göre erişim düzeylerini atayabilirsiniz.Kullanıcıların erişim hakları ve ayrıcalıkları üzerinde tam kontrol sahibi olabilir ve olası riskleri ve tehditleri ortadan kaldırmak için mevcut eylemleri sınırlandırabilirsiniz.
Instant Object Recovery to Source for Microsoft Exchange and Active DirectoryInstant Object Recovery to Source for Microsoft Exchange and Active Directory
Doğrudan Exchange ve Active Directory nesnelerine doğrudan sıkıştırılmış ve tekilleştirilmiş yedeklemelerden kolayca göz atabilirsiniz..İhtiyacınız olan herhangi bir öğeyi, önce tam VM kurtarma işlemi yapmak zorunda kalmadan orijinal konumuna geri yükleyebilirsiniz.
Instant Physical to Virtual RecoveryInstant Physical to Virtual Recovery
Tüm fiziksel makineleri yedeklerinden VMware üzerinden VM’leri kurtarabilirsiniz.Bu VM’leri test etmek için kullanabilir veya fiziksel bir sunucu çöker ise bunları bir üretim ortamına taşıyabilirsiniz.