Yaklaşan sürümümüzle Runecast, cloud güvenliğinin geleceğine doğru cesur bir adım atıyor. Ana odak alanlarımızdan biri olan CNAPP genişletiyor.

Runecast çok teknolojiyi kapsayan birkaç tedarikçiden biridir ve gelecek sürümde bir tane daha eklenmektedir. Google Cloud Platform (GCP) .

AWS, Azure, Kubernetes ve VMware için zaten kapsama alanımız var ve GCP’nin eklenmesi Runecast’in çok çeşitli hybrid ve multi cloud platformlarında alanı sağlamasına olanak sağlayacaktır. GCP’yi eklemeyi seçmemizin nedeni, AWS ve Azure desteğimizle birlikte bu üç platformun Runecast’in cloud hizmetleri pazarının %62’sine genişletmesidir.

Teknolojilerin hızlı hareket ettiğini biliyoruz. Görev açısından kritik BT altyapınızdaki her şeyin bakımı söz konusu olduğunda ekiplerinizin baskı hissetmesi doğaldır. Değişim hızının, siber güvenliğin, kötü niyetli tehdit aktörlerinin ve siber riskin onları geceleri nasıl ayakta tuttuğunu anlatan makaleler okuyor ve konferanslarda insanlarla konuşuyoruz. Runecast, güvenli bir şekilde uyumanıza yardımcı olmak için burada. Neyin geldiğini anlayarak ve verilerin gizemini ortadan kaldırarak güvenlik ve uyumluluk ihtiyaçlarınızı tahmin edebilir ve risklerinizi azaltabiliriz.

Runecast ortamınızda hemen buradan indirip deneyebilirsiniz.