10 ağustos perşembe günü gerçekleşecek canlı webinara kayıt olabilirsiniz.

Runecast SaaS ve agent olmadan AWS Güvenlik Açığı Taramasıyla Tanışabilirsiniz.

En son Runecast 6.6 sürümünün iki önemli dönüm noktası sunduğunu paylaşmaktan heyecan duyuyoruz: AWS iş yükleri için Runecast SaaS ve Güvenlik Açığı Taraması. Uzmanlarımız Markus Strauss ve Steve Salisbury ile bunun size ve kuruluşunuza sağlayabileceği faydaları ve tasarrufu ortaya çıkarmak için bu yayının ayrıntılarına girelim. Bu yeni platform sürümünün öne çıkan özelliklerini keşfetmek için canlı yapılacak webinara ücretsiz katılabilirsiniz.

Runecast 6.6 sürümünün kuruluşunuzun altyapı yönetimini ve güvenlik duruşunu nasıl iyileştirebileceğini keşfetmek için bu bilgilendirici web seminerinde bize katılın. Varlığınızı dört gözle bekliyoruz! Hemen buradan kayıt olabilirsiniz.

Bu oturumda neler öğreneyeceğiz?

*Runecast SaaS – daha fazla cloud ve hibrit cloud yaklaşımı benimsemek isteyen kuruluşlar için Runecast’in ek deployment seçeneği.
*AWS iş yükleri için Güvenlik Açığı Taraması – AWS Linux EC2 cloud sunucuları için bir güvenlik açığı tarama yeteneği sunarak işletim sistemi güvenliğini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.
*Runecast’in, aracısız güvenlik açığı taraması yoluyla işletim sistemi güvenliğine yönelik görünürlüğü önemli ölçüde artırma yöntemleri
*Runecast’in API’si veya Kubernetes aracılığıyla görüntü tarama sonuçlarına hızlı ve doğrudan nasıl erişilir.
*Güvenlik ve uyumluluk değerlendirmelerinizi zenginleştirmek için Microsoft Azure için genişletilmiş bir ISO 27001 profili ve daha fazlası dahil olmak üzere en son içerik ve kullanılabilirlik geliştirmeleri.