Karmaşık, farklı ortamlardaki reaktif BT operasyonları, bir zamanlar yükseltme planlaması, sorun giderme ve iyileştirme gibi basit görevleri, yönetilmesi zor ve zaman yoğun projelere dönüştürdü.

Bir soruna en iyi çözüm önlem almaktır. Önleme, bilgi ve öngörü gerektirir ve genellikle birden fazla konumu, veri merkezini, teknolojiyi ve hatta bulutları kapsayan Kurumsal ortamların etkin bir şekilde izlenmesi ve yönetilmesi doğal olarak zor hale geldi ve bu da maliyetli sorun gidermeye ve kapasitenin azalmasına yol açtı.

Donanım uyumluluğu, Yama seviyeleri, yükseltmeleri ve olası güvenlik açıklarını yönetme, modern BT altyapılarını yönetmenin tüm yönleri ve bu, ortak varlıklar için güncel tutmak için zaten bir zorluk olsa da, hemen hemen her işletmeyi besleyen ve saniyeler kaybeden kritik öneme sahip varlıklardır. , dakikalar veya saatler, basitçe ifade etmek gerekirse, çok büyük mali sonuçlar ve itibar açısından sonuçlar doğurabilir.

Hemen buradan ortamınızı seçip, ürünü indirip deneyebilirsiniz. Hibrit bulutunuz için Görünürlük, Sorun Önleme ve Düzeltme Sağlar.

Resim-1

Runecast, belgelenmiş en iyi uygulamaları, hataları, güvenlik açıklarını ve güvenlik yönergelerini yakalamak için AI destekli bilgi ayrıştırma ve patentli bir kural motoru kullanır. Bu, proaktif olmanızı ve hizmetlerinizi en son ve eksiksiz bilgi kaynağından yararlanarak hizmet dışı kalma süresine ve güvenlik riskine karşı korumanıza olanak tanır.

Resim-2

Multi-cloud veya hybrid cloud dağıtımınızda size bir sağlık ve risk durumu veren bilinen sorunlar ve en iyi uygulamalar için varlıklarınızın yapılandırmalarını ve günlüklerini sürekli olarak tarayabilirsiniz.

Zaman içinde yanlış yapılandırmalar ve yapılandırma kaymaları, çoğu kuruluşta bildirilen kapalı kalma süresinin büyük bir bölümünü oluşturur. Otomatik yapılandırma taramasından ve yapılandırma karşılaştırmalarından yararlanın. Runecast, yalnızca varlıkların bilinen bir temele göre yapılandırıldığından emin olmak için yapılandırmaları karşılaştırma yeteneği sağlamakla kalmaz, aynı zamanda geçmiş yapılandırma kaymasının tanımlanmasına da olanak tanır.

VMware, Kubernetes, Windows ve Linux genelinde otomatik güvenlik açığı taramaları ile Runecast, yalnızca varlıkların potansiyel olarak savunmasız olup olmadığına dair önemli bilgiler sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sorunu çözmek için gereken tüm ayrıntıları sağlar.

Kullanılabilirlik, Performans, Yönetilebilirlik, Güvenlik ile ilgili yerleşik En İyi Uygulama taramalarından yararlanarak zamandan tasarruf etmenizi ve uygulamalarınız için riski azaltmanızı sağlamaktadır.