Varsayımla, veri merkezlerine bir felaketin meydana geldiğini düşünelim. Tek şey, BT yöneticilerinin% 90’ının yapmaya odaklanacağı, yapmaları gereken tek şey, daha önceki yedekleme işlerinden kurtarılan sunucularda çalışmaya devam ettiğinde kaybolan verilerin büyüklüğünü elde etmeye çalışmaktır. Çoğu satıcı, sıfır veri veri kaybına yol açan Sürekli Veri Koruması (CDP) yakınlarında pazarlanıyor gibi göründüğünde, en kritik şey gerçekte ne kadar yakın? Bu sefer, Vembu’nun uzmanlarından gelecek web seminerinde canlı yayın yapacaksınız. ”Sıfır veri kaybına doğru. Sistem yöneticilerine bu kalıcı acı noktayı ele alma konusunda bir içgörü kazandırmak için doğru olana ihtiyacınız var.

Peki, ne kadar felaket hazırsınız? Bu web semineri oturumuna katılmanın nedeni, Ekim ayı için öncelik vermeniz gereken en önemli şeylerden biri.

Neden yakın CDP kuralı ?: Her şey, sunucularınızı bir felaket sırasında başka bir siteye kopyalamakla ilgili değildir. Sorun çözebileceği BT sorunları ve sizi kurtarabilecek büyük miktarda gelir kaybıyla ilgilidir.

Sadece anlık görüntüler ve çoğaltma hakkında değil! Eh, bunlar birlikte yıllarca depolama sistemlerinde var. RPO’larınızı ve RTO’larınızı doğru bir şekilde almak, çok önemli olan şeylerden biridir. Şu anda birkaç saat içinde çalışıyorsanız, buradaki ciddi bir sorun var. Farkında olmanız gereken, kesinlikle birkaç dakika meseleye getirilebilecek (olması) olabilir.

Vembu BDR Suite ile CDP’ye yakınlaşmak: Veri kaybını önleme / azaltma, herhangi bir arıza süresi ve çok daha fazla uygulama sırasında fiziksel ve sanal kurulumlarınızı kurtarmanıza yardımcı olacak farklı kurtarma senaryolarını bilmek için başarılı kurtarma kontrolleri yapmak, bizim için uğraşacağımız şeydir.

BT kurulumunuz için sıfır veri kaybına yakın uygulama hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ister misiniz? Gelecek tarihlerde Vembu’nun uzmanlarının ev sahipliğini yapacak olan canlı bir web seminerine katılın ve katılın:

● 3 Ekim Çarşamba günü 2PM ET, 11:00 PT – Amerika için

● EMEA, APAC ve ANZ için 4 Ekim Perşembe günü 11:00 GST

Towards near-zero data loss. What you need to get right

Microsoft Ignite 2018