Veeam sizi VeeamON – Yılın Modern Veri Koruma Konferansı’na katılmaya davet ediyor. Konferans, 16-19 Mayıs 2022’de şahsen ve neredeyse Amerika, EMEA ve APJ’de gerçekleşecek.

50’den fazla özellikli konuşmacı ve aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla oturum ile katılımcılar,  VeeamON’daki deneyimlerinden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlamak için programlarını önceden planlayabilir .

VeeamON Buradan kayıt olabilirsiniz.

Birden fazla oturum, demo ve içerik

Veeam yöneticileri, liderleri ve en iyi uzmanlarından saatlerce içerik tüm katılımcılara açık olacak ve herkese bir şeyler sunacak ve her kişinin yolculuğunu tam olarak kendi beğenisine göre düzenlemesine olanak tanıyacak. Katie Linendoll’da (şahsen ev sahibi) ve Amy McWhirter’da (sanal ev sahibi) iki harika ev sahibi yanı sıra heyecan verici bir açılış konuşmacımız var!

Teknoloji Kasabası

Katılımcıların salonumuzda iş arkadaşlarıyla ağ kurabilecekleri, Uygulamalı Laboratuvarlarda en yeni Veeam ürünlerini test sürüşü yapabilecekleri ve sektörün ilk Uygulamalı mühendislik yarışması olan LabWarz’a katılabilecekleri, Las Vegas’taki Tech Town’ı mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum. ödül gerçek bir Vegas ikramiyesidir: $10K! Ayrıca sanal katılımcılarımız için LabWarz ve Uygulamalı Laboratuarların sanal sürümleri de olacak.

Eğlenceli teşvikler

30 Nisan’dan önce kayıt yaptıranlar için, katılımcılar, Nisan ayında sosyal medyada oylanan bir çift özel Veeam vuruşu kazanma şansı elde edecek. Kazanan 18 Mayıs’ta Las Vegas’ta açıklanacak. 2 Mayıs – 18 Mayıs tarihleri ​​arasında hem sanal hem de şahsen kayıt yaptıran ve etkinlikten önce sanal mekana giriş yapanlar, SnackMagic kutusu kazanma şansı için çekilişe katılacaklar.

Eğitim

VMCE™ ve VMCA eğitimi, VeeamON başlamadan günler önce Las Vegas’ta gerçekleştirilecektir. Bu, katılımcıların becerilerini geliştirmeleri ve değerli sertifikalar kazanmaları için harika bir fırsat.

Çözümler fuarı

Katılımcılar, sponsorlarımızla en son teknoloji ürünü çözümleri deneyimleyebilir, Veeam ortaklarından en son haberleri duymak için sinema salonuna uğrayabilir ve Veeam standında demoları yakından görebilir. Ve 17 Mayıs Salı günü katılımcılar, mutlu saatler ve muhteşem ödüllerle ayrılabilecekleri Rafflethon’da bize katılabilir! Ve elbette hem sanal hem de yüz yüze katılımcılar için pek çok yağma fırsatı olacak.

Efsanevi Veeam partisi

Veeam, efsanevi VeeamON partisini 18 Mayıs’ta Las Vegas’taki etkinliğin son gecesinde arkadaşlarınızla buluşmak ve deneyimi eğlenceli bir anı ile bitirmek için birçok fırsatın olacağı Drai’s Nightclub’da düzenleyecek.