VMware Aria Operations for Logs, daha önce vRealize Log Insight olarak bilinen, karmaşık ve yüksek ölçeklenebilir bir log yönetim çözümüdür. Kullanıcı dostu ve harekete geçirilebilir gösterge panoları, gelişmiş analitik yetenekler ve geniş üçüncü taraf genişletilebilirliği sunar.

VMware Aria Operations for Logs şu özellikleriyle size derin operasyonel görünürlük ve daha hızlı sorun giderme yeteneği sunar:

Geniş bağlayıcılık: İşletim sistemleri, uygulamalar, depolama, güvenlik duvarları ve ağ cihazları dahil olmak üzere IT ortamınızdaki her şeye bağlanarak kurumsal çapında görünürlük sağlar.
Gelişmiş log analitiği: Karmaşık log sorguları oluşturun, log verilerini görselleştirin ve gerçek zamanlı tehditleri ve olayları tespit etmek için log’larınızı analiz edin.
Proaktif alarm ve bildirimler: Sistem sorunlarına karşı proaktif olun ve sorunlar ortaya çıkmadan önce uyarılar almak için özelleştirilmiş uyarılar oluşturun.
Log verisi koruması: Log verilerinizi uzun süre saklayın ve veri kaybı riskinizi azaltın.
Genişletilebilirlik ve entegrasiyon: Üçüncü taraf araçlarla entegrasyon ve API erişimiyle ihtiyaçlarınıza göre özelleştirin.

Market place’den ortamınıza uygun content pack paketlerini indirebilirsiniz.

https://marketplace.cloud.vmware.com/

Resim-1

İndirdiğimiz paketleri home > content packs menüsü altından direk indirdiğimiz paketi import edebiliriz. Aktif ve pasif hale de istediğinizde getirebilirsiniz.

Resim-2