vRealize Log Insight ve vRealize log Insight Cloud, nerede olursa olsun tüm ortamınızdan günlük verilerini bir araya getirebilen ve bundan anlam çıkarabilen tek platformdur.

Aria Operations for Logs’un son sürümü  yeni özellikler getirdi. Yeni raporlama yetenekleri, Aria Operations for Logs’un ilk sürümlerinden bu yana önemli bir soru olmuştur ve şimdi artık raporlama yapabilirsiniz. Raporları, kullanım raporlarını ve bazı yeni webhook özelliklerini yönetmek için yeni bir API’leri’de bulunmaktadır.

Gösterge Tablolarının E-posta Raporlaması

Aria Operations for Logs artık özel veya kullanıma hazır  raporları e-postayla gönderebilmektedir. Bir işlemde herhangi bir hata olup olmadığını doğrulamak için belirli bir cluster’ı hızla bir göz atmaya ihtiyacınız varsa veya vm sunucularınızda başarısız root oturumları yoksa, yalnızca birkaç tıklamayla size bu bilgileri gösterecek bir rapor yapılandırabilirsiniz.

 

Resim-1

Raporlar bir PDF dosyası olarak sunulmakta ve raporu oluşturmak için seçtiğiniz pano ile aynı bilgileri içermektedir.

Resim-2

Aria Operations for Logs’ta size alım ve kullanım kalıplarınız hakkında ayrıntılar verecek yeni bir bölümle kullanım raporlaması artık daha kapsamlı sunmaktadır.

Resim-3

Artık vRealize Cloud Connect’i kullanarak vRealize Log Insight’tan (on-premise) Gösterge Tabloları, Sorgular, Uyarılar ve Çıkarılan Alanlar gibi içerikleri vRealize Log Insight Cloud’a taşıyabilirsiniz.