VMware Bulut Sağlayıcı Programı Nedir?
VMware Bulut Sağlayıcı Programı, hizmet olarak VMware yazılım tekliflerinden ve küresel VMware Hizmet Sağlayıcı İş Ortakları ekosistemimizden oluşur. Hizmet olarak altyapı (IaaS) sağlayıcıları, bulut hizmet sağlayıcıları (CSP’ler), uygulama hizmeti sağlayıcıları (ASP’ler), İnternet hizmet sağlayıcıları (ISS’ler) ve platform dahil olmak üzere üçüncü taraflara barındırılan hizmetler sunan tüm şirketler için ideal çözümdür. hizmet (PaaS) sağlayıcıları.

VMware teknolojisine dayalı dünyanın en büyük doğrulanmış bulut hizmetleri ağı olan VMware Bulut Sağlayıcı Programı, iş ortaklarının kullandıkça öde, büyüdükçe öde, aylık abonelik modelinde VMware ürünlerini kullanmalarına olanak tanır. Coğrafi olarak çok çeşitli VMware tabanlı bulut hizmetleri sunarak, VMware Hizmet Sağlayıcı İş Ortakları artık, halihazırda kullandıkları aynı VMware ürünlerini ve araçlarını kullanarak müşterinin veri merkezini hızlı ve sorunsuz bir şekilde buluta genişleten hibrit bulut hizmetleri sunabilir.

Profesyonel seviye, eğitime yatırım yapan ve VMware ürünlerini aktif olarak kullanan hizmet sağlayıcılarını tanır.

Kurumsal seviye, VMware ürünlerine dayalı Hibrit Bulut Destekli hizmetler sunan kuruluşlara yöneliktir.

Premier seviyesi, stratejik ve teknik olarak VMware ile uyumlu olan ve iş kaynaklarını Hibrit Bulut Destekli hizmetler sunmaya adamış iş ortakları için ayrılmıştır.