VMworld 2021 kayıt için geç kalmış değilsiniz 🙂

Buradan hemen kayıt olabilirsiniz.

Vizyon ve İnovasyon

VMware ve diğer teknoloji devlerinin geleceğin dijital çözümlerini ve yeniliklerini nasıl gerçeğe dönüştürdüğü hakkında daha fazla bilgi edinin.

Multi-Cloud

Tutarlı bulut altyapısı ve her yerde operasyonlarla BT’nin temelini yeniden tanımlayın ve size uygulama inovasyonunu destekleyen multi-cloud özgürlüğü verin.

App Modernization

Bulut yerel uygulamalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde oluşturmak, çalıştırmak ve yönetmek ya da mevcut uygulamalarınızı ve altyapınızı modernize etmek için ihtiyaç duyduğunuz araçları keşfedin.

Security

Uygulamalarınızı ve verilerinizi korumak için altyapınızdan ve Sıfır Güven kontrol noktalarından (kullanıcılar, cihazlar, iş yükleri ve ağlar) nasıl yararlanacağınızı öğrenin.

Networking

Tutarlı, kapsamlı ve çekirdekten buluta ve uçtan uca programlanabilir bir ağ ile harika uygulama deneyimlerini otomatikleştirin.

Edge

Edge’in işiniz için ne anlama gelebileceğini yeniden düşünün ve kuruluşların ve CSP’lerin nasıl sürükleyici müşteri deneyimi yaratabileceğini ve Enterprise egemenliği ile uçta yeni gelir akışlarını nasıl etkinleştirebileceğini öğrenin.

End User Services

Platformlar, konumlar ve cihaz sahipliği modelleri arasında ölçeklenen kullanıma hazır deneyimlerin yanı sıra çalışanların ihtiyaç duyduğu uygulamaları ve verileri sağlayarak BT tarafından son kullanıcı hizmetlerinin sunulma biçimindeki bütünsel bir değişikliği keşfedin.

Inspire Change

Profesyonel gelişimi destekleyen, çeşitliliği, eşitliği ve kapsayıcılığı geliştiren ve çevresel, sosyal ve yönetişim etkisini teşvik eden bir organizasyonun geliştirilmesine yardımcı olun.