Skyn Collector 2.3.0.1 ve İşletim Sistemi Hata Düzeltmesi

Photon OS’de ağ arayüzünü getirirken bir yarış koşulunun bulunduğu bir hata nedeniyle, ağ oluşturma belirleyici olmayan bir şekilde ortaya çıkmayabilir. Bu yarış durumu, yükleme, yükseltme veya yeniden başlatma olayı sırasında oluşabilecek herhangi bir yeniden başlatma veya ağ hizmeti yeniden başlatma işleminde görülebilir. Bu sorun Skyline Collector v2.1, 2.2 ve 2.3’te görülebilir. Bu hatayı düzelten Photon OS paket güncellemesiyle Skyline Collector yamasını yayınladı.

Skyline Otomatik Güncelleme özelliğini etkinleştirdiyseniz, Koleksiyoncularınız önümüzdeki yedi gün içinde yaklaşık olarak güncellenir. Sende olmayan D0 Eğer Otomatik Güncelleme etkin, en son sürümü (2.3.0.1) için Skyline Koleksiyonerler yükseltin. Skyline Koleksiyoncularınızı yükseltmeden önce ağı manuel olarak yeniden yapılandırarak ağ bağlantısını geri yüklemeniz gerekir.

Bu sorunu önlemek için en kısa sürede 2.3.0.1 sürümüne geçmenizi öneririz. Otomatik Yükseltmeyi etkinleştirdiyseniz , Skyline Collector cihazınız Otomatik Yükseltme yapılandırmasında belirttiğiniz gün ve saatte 2.3.0.1 sürümüne yükselecektir.

İlgili linke buradan ulaşabilirsiniz.