With your effective support to spread the news about Vembu’s first roadshow at Seattle, we were able to conduct it successfully. Thank you for your continued efforts.

Following it up with our second Roadshow of the year on the topic ” Overcoming business risks through Data Protection” at Dave & Busters, 2000 S Colorado Blvd, Denver, CO 80222

It would be great if you could help us spread the word via all your respective social media handles & Website. We look forward to your continued support in making this event a success.

You can know more about the Roadshow here.

 

Vembu Roadshow için ÜCRETSİZ GEÇİŞLERİNİZİ ALIN

Vembu’nun Seattle’daki ilk yol gösterisiyle ilgili haberi yaymak için etkili desteğinizle başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Devam eden çabalarınız için teşekkür ederiz.

Daha sonra Dave & Busters, 2000 S Colorado Blvd, Denver, CO 80222’de “Veri Koruması ile iş risklerini aşma” konulu ikinci Yılın Roadshow’umuzu takiben

Sözcüğünüzü ilgili tüm sosyal medya tanıtıcılarınız ve web siteniz aracılığıyla yaymamıza yardımcı olsanız harika olur Bu olayı başarılı kılma konusunda sürekli desteğinizi bekliyoruz.

Burada Roadshow hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.