Nakivo Yedekleme ve Çoğaltma 8.5 ile tanıtılan yeni versiyon , yazılıma yeni özellikler getirmiştir. Bu özellikler,Nutanix AHV Desteği,Yedeklemeden Çoğaltma,Ransomware-Proof Mini Yedekleme Cihazı, FreeNAS’a Dayalı Yazılım Tanımlı Yedekleme Cihazı , Windows Server 2019 Desteği ve Otomatik Güncelleme özelliklerden bir kaç tanesidir.

Nutanix AHV Desteği ile Nakivo Backup & Replication 8.5 Nutanix Platformunu desteklemekte ve bu yeni sürümle Nutanix AHV altyapınızı koruyabilirsiniz. Nutanix AHV ortamınızı NAKIVO Yedekleme ve Çoğaltma 8.5 ile entegre edebilirsiniz; aracısız, uygulamaya duyarlı, artımlı VM yedeklemesi sağlayabilirsiniz.

Resim 1

FreeNAS’a Dayalı Yazılım Tanımlı Yedekleme Cihazı ile artık NAKIVO ve FreeNAS çözümü ile yedeklemelerinizi daha verimli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. NAKIVO Yedekleme ve Çoğaltma ve FreeNAS basit ama uygun fiyatlı bir çözümü sunmakta, herhangi bir donanımı NAS tabanlı bir yedekleme cihazına dönüştürebilmektedir.

Resim 2

Windows Server 2019 Desteği ile Nakivo Yedekleme ve Çoğaltma 8.5 ile Windows Server 2019 desteklenir, Nakivo Yedekleme ve Kurtarma’yı Windows Server 2019’a yükleyebilirsiniz. Bu dosyaya ek olarak kaynak kurtarma işlemi Windows Sunucular 2019 için kullanılabilir hale gelmiştir.

Resim 3

Otomatik Güncelleme ; Windows veya Linux’tadır ve güncellemeler otomatik olarak indirilip yüklenebilir. Güncelleme kullanılabilir duruma geldiğinde, Mevcut güncelleme düğmesi ürünün başlığında görünecektir.

Resim 4

NAKIVO Backup & Replication v8.5 Programını indirebilirsiniz ve ücretsiz bir Amazon eGift Kartı edinebilirsiniz.
V8.5 bu linkten indirebilirsiniz.

Bu konuyla ilgili sorularınızı http://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

TAGs: Nakivo Yedekleme ve Çoğaltma 8.5,Nakivo,Backup Yedekleme