Nakivo Backup & Replication 8.5 ile tanıtılan yeni versiyon , yazılıma yeni özellikler getirmiştir. Bu özellikler,Nutanix AHV Desteği,Yedeklemeden Çoğaltma,Ransomware-Proof Mini Yedekleme Cihazı, FreeNAS’a Dayalı Yazılım Tanımlı Yedekleme Cihazı , Windows Server 2019 Desteği ve Otomatik Güncelleme özelliklerden bir kaç tanesidir.

Nutanix AHV Desteği ile Nakivo Backup & Replication 8.5 Nutanix Platformunu desteklemekte ve bu yeni sürümle Nutanix AHV altyapınızı koruyabilirsiniz. Nutanix AHV ortamınızı NAKIVO Yedekleme ve Çoğaltma 8.5 ile entegre edebilirsiniz; aracısız, uygulamaya duyarlı, artımlı VM yedeklemesi sağlayabilirsiniz.

Resim 1

FreeNAS’a Dayalı Yazılım Tanımlı Yedekleme Cihazı ile artık NAKIVO ve FreeNAS çözümü ile yedeklemelerinizi daha verimli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. NAKIVO Backup & Replication ve FreeNAS basit ama uygun fiyatlı bir çözümü sunmakta, herhangi bir donanımı NAS tabanlı bir yedekleme cihazına dönüştürebilmektedir.

Resim 2

Windows Server 2019 Desteği ile Nakivo Backup & Replication 8.5 ile Windows Server 2019 desteklenir, Nakivo Yedekleme ve Kurtarma’yı Windows Server 2019’a yükleyebilirsiniz. Bu dosyaya ek olarak kaynak kurtarma işlemi Windows Sunucular 2019 için kullanılabilir hale gelmiştir.

Resim 3

Otomatik Güncelleme ; Windows veya Linux’tadır ve güncellemeler otomatik olarak indirilip yüklenebilir. Güncelleme kullanılabilir duruma geldiğinde, Mevcut güncelleme düğmesi ürünün başlığında görünecektir.

Resim 4

NAKIVO Backup & Replication v8.5 Programını indirebilirsiniz ve ücretsiz bir Amazon eGift Kartı edinebilirsiniz.
V8.5 bu linkten indirebilirsiniz.

Bu konuyla ilgili sorularınızı http://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

TAGs: Nakivo Yedekleme ve Çoğaltma 8.5,Nakivo,Backup Yedekleme