We are excited to announce that we are extending the package limit of Vembu BDR Essentials for the benefit of our customer base.
Previously, users having 6 CPU sockets/50 VMs and lesser could avail the Essentials package. Now with the extension, users having 10 CPU sockets/100 VMs and lesser can avail the package and enjoy the benefits.

The goal of the Essentials package is to help small businesses cut down on their data protection expenses. Now with the upgraded package extension, even mid-sized businesses can be benefitted without having to compromise on any features.

For more information about the upgrade kindly refer here.

Önceden, 6 CPU soketi / 50 VM’ye ve daha azına sahip olan kullanıcılar, Essentials paketinden faydalanabilirdi. Artık bu uzantıyla, 10 CPU soketi / 100 VM’ye ve daha azına sahip kullanıcılar paketi kullanabilir ve avantajlardan yararlanabilir.

Essentials paketinin amacı, küçük işletmelere veri koruma giderlerini azaltmalarında yardımcı olmaktır. Artık yükseltilmiş paket uzantısıyla, herhangi bir özellikten ödün vermek zorunda kalmadan orta ölçekli işletmelerden bile yararlanılabilir.

here (Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız)