Bugün, Vembu BDR Essentials – 6 CPU soketine veya 50 VM’ye kadar yedekleme gereksinimi olan küçük işletmeler için özel bir Yedekleme ve Felaket Kurtarma paketini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz . Bu yeni paketle, küçük işletmeler normal yedekleme masraflarında% 50’ye varan oranda kesinti yapabilirler.

Vembu BDR Essentials için ihtiyaç

Yedekleme bir BT gerekli. İşinizin büyümesi için verilerinizin korunması ve beslenmesi gerekir. Bir felaket kurtarma planı oluşturmanın zamanı, onun içinde kalınken değil. Veri kaybının sizi asla etkilemeyeceğini düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Veri kaybı büyük veya küçük olsun, herhangi bir işi tahrip etme kapasitesine sahiptir.

Veri kaybından veya herhangi bir felaketten kurtarma, uygun bir yedekleme çözümü olmadan aylar hatta yıllar alabilir. Küçük işletme firmaları düşünüldüğünde durum daha da kötüleşiyor. Bir yedek çözümüne yatırım yapmak bir zamanlar abartılı görünüyordu, ancak şimdi işletmenizi çevrimiçi ortamda tutabilmenin en iyi yolu. Bu nedenle, veri kaybına uğradığınızda işinize geri dönebilmeniz için sağlam ve güvenilir bir yedekleme çözümüne yatırım yapmanız önemlidir.

Vembu BDR Essentials’ın ardındaki fikir

Vembu, 2002 yılında, sektörlerdeki kuruluşların Backup ve DR gereksinimlerini karşılamak amacıyla yolculuğuna başladı. Bu yolculuk, her küçük işletmenin karşılaştığı temel sorunun finansal kısıtlamaları olduğunun farkında olmamızı sağladı. Müşterilerimizin rehberliği ve kendimiz hakkında biraz bilgi sahibi olmamız sayesinde, işletmelerin – ölçeklenebilirlik ve fiyat – temel yedekleme gereksinimlerini analiz ettik ve anladık.

İşte bu yüzden , uygun fiyatlı bir yedekleme çözümü arayan küçük işletmeler için vazgeçilmez bir paket olan Vembu BDR Essentials ile geldik . Vembu BDR Suite ile karşılaştırıldığında% 50’ye varan tasarruf elde edersiniz.

Vembu BDR Essentials’ın arkasındaki ana fikir, küçük işletmelerin yedekleme harcamalarını azaltmalarına yardım etmektir. Bununla, VMware ve Hyper-V üzerinde çalışan VM’leri , 6 CPU soketi veya 50 VM’ye kadar yedekleyebilirsiniz.

Vembu BDR Essentials için lisanslar, işletme altyapınıza bağlı olarak ana bilgisayar düzeyinde ve Sanal Makine düzeyinde sağlanır. Gereksinimlerinize bağlı olarak Enterprise veya Standard sürümünü de tercih edebilirsiniz.

Özellik Öne Çıkanlar

Aracısız VMBackup , sorunsuz bir yedekleme deneyimine sahip olmanızı sağlar. Tek bir işte birden fazla VM’yi yedekleyebilirsiniz. Vembu, yedekleme altyapısına bağlı olarak veri aktarım modunu otomatik olarak seçer.

Verilerinizi yedekleme sıklığı, aynı zamanda, felaket saldırısı sırasında ne kadar hızlı yükselebileceğinizi de belirler. Yakın Sürekli Veri Koruması ile verilerinizi her 15 dakikada bir yedekleyebilirsiniz. Bu, 15 dakikadan daha kısa bir RPO’ya sahip olmanızı sağlar.

Kurtarılabilirlik yedeklemenin en önemli noktasıdır ve Quick VM Recovery , işletmenizin dakikalar içinde çalışmasını ve çalışmasını sağlar. Önyükleme, Önyükleme denetimi ve Görüntü Bütünlüğü denetimi gibi çeşitli seçeneklerle de kurtarmayı test edebilirsiniz.

Vembu Universal Explorer ile, Exchange, SharePoint, SQL ve Active Directory gibi Microsoft uygulamalarının bireysel öğelerini tarayabilir, görüntüleyebilir ve ayrıntılı olarak kurtarabilirsiniz. Bu şekilde, tüm görüntünün geri yüklenmesini beklemeniz gerekmez.

Tek bir felaketin üretiminizin yanı sıra yedekleme sunucularına zarar verebileceği, üretim yerinizde kalıyorsa yedeklemeniz iyi değildir. Olmadığından emin olmak için, VM’lerinizi Vembu OffsiteDR ve Vembu CloudDR ile harici bir yere çoğaltabilirsiniz.

Daha büyük iş gereksinimleri için

İşiniz zaman geçtikçe büyür ve altyapınız bununla birlikte büyür. Yedekleme gereksinimlerinizin 6 CPU soketini aştığı bir zaman geldiğinde, Vembu BDR Suite’imize göz atın . BDR Essentials, sanal ortamlarınızı korumak için özel olarak tasarlanmış olsa da, BDR Suite, tüm BT ortamınızı koruyabileceğiniz kapsamlı bir çözümdür. Fiziksel, sanal veya Bulut – ortamınız için yedekleme gereksinimlerine dikkat çekmek için gerekli tüm özelliklere sahiptir.

Bu son Vembu BDR Suite v.3.9.1 ile modern veri korumasını yaşayın. Burada 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü deneyin: https://www.vembu.com/vembu-bdr-suite-download/

Git soruları? Cevap için vembu-support@vembu.com adresinden bize e-posta gönderin .