NAKIVO İş Sürekliliği ve Site Kurtarma Orkestrasyon Çözümü Sunar

Bugün mevcut olan NAKIVO Backup & Replication v8, tüm site kurtarma işlemlerini otomatikleştirebilir ve düzenleyebilir. Planlanmış yıkıcı olmayan olağanüstü durum kurtarma testi, planlanan yük devretme, acil durum yük devretme, geri besleme ve veri merkezi geçişi gerçekleştirin.

VMworld, Las Vegas, NV, Amerika Birleşik Devletleri – 27 Ağustos 2018

Hızla büyüyen bir sanallaştırma ve bulut yedekleme yazılımı şirketi olan NAKIVO, Inc., bugün NAKIVO Backup & Replication v8’in genel kullanılabilirliğini açıkladı. Yeni sürüm, müşterilerin iş sürekliliğine ve 7/24 BT hizmetlerinin kullanılabilirliğine ulaşmasına yardımcı olabilecek Site Kurtarma özelliğini sunuyor.

NAKIVO Backup & Replication v8 şunları sağlar:

Gelişmiş Site Kurtarma İş Akışları: NAKIVO Backup & Replication v8, kullanıcıların site kurtarma işleminin tamamını otomatikleştirmek ve basitleştirmek için özel kurtarma iş akışları oluşturmasını sağlar. Örneğin, bir Site Recovery işi aşağıdaki adımların herhangi bir birleşimini içerebilir: kaynak VM’leri hassas bir şekilde kapat, son bir VM çoğaltması çalıştır, çoğaltma VM IP’lerini değiştir, çoğaltma VM’lerini uygun ağlara bağla, çoğaltma VM önyükleme sırasını ayarla, başarılı kurtarmayı doğrula , e-posta bildirimleri vb. gönderin.

Yıkıcı Olmayan Site Kurtarma Testi: Site Kurtarma özelliği, müşterilerin kurtarma iş akışları için kurtarma zamanı hedeflerini (RTO’lar) tanımlamasına ve planlı yıkıcı olmayan site kurtarma testlerini gerçekleştirmesine olanak tanır. Testler, site kurtarma işleminin başarılı bir şekilde çalışıp çalışmadığını ve kurtarma işleminin hedef zaman çerçevesinde tamamlanıp tamamlanmayacağını doğrulayabilir.

Tek Tıklamayla Site Kurtarma: NAKIVO Backup & Replication ile müşteriler, tek bir tıklamayla planlı yük devretme, acil yük devretme, geri dönüş ve veri merkezi geçişi gerçekleştirebilirler. Müşteriler, tüm kuruluşlar için tek bir kurtarma iş akışı oluşturabilir veya bireysel departmanlar, şube ofisleri vb. İçin birden fazla iş akışı yaratabilir.

All-in-One Kullanılabilirlik Çözümü: Site Recovery, NAKIVO Backup & Replication’ın ayrılmaz bir özelliğidir ve ayrı bir lisans gerektirmez. NAKIVO Backup & Replication v8 ile, müşteriler veri yedekleme, tekilleştirme, ayrıntılı geri yükleme, çoğaltma ve site kurtarma için tek bir çözüm kullanabilir. Veri koruma ve kurtarmanın tüm yönleri tek bir cam bölmesinden yönetilebilir ve tek bir lisansla karşılanır.

Eşi görülmemiş Fiyatlandırma: Şimdiye kadar, güçlü site kurtarma işlevselliğinin maliyeti, çoğu SMB ve hatta işletme için yasaklayıcı olmuştur ve bazı çözümler sadece 25 VM için 10.000 ABD dolarını aşmaktadır. V8 sürümü ile NAKIVO Backup & Replication, veri koruma ve site kurtarma maliyetlerini önemli ölçüde azaltabilir. Site Kurtarma özelliği, NAKIVO Backup & Replication v8’in Enterprise sürümünde yer alıyor ve soket başına 299 dolar ile başlıyor ve özellik veya kapasite sınırlaması yoktur.

NAKIVO Inc.’in CEO’su Bruce Talley, “Site kurtarma işlemini SMB ve kurumsal işletmeler için gerçekten erişilebilir kılmaktan gurur duyuyoruz” diyor. “Site Kurtarma özelliğine sahip NAKIVO Backup & Replication v8, müşterilerimizin iş sürekliliğini sağlamasına ve felaket ihbarlarında kesinti maliyetlerini azaltmasına yardımcı olabilir. .”

KAYNAKLAR

Deneme İndirme: https://www.nakivo.com/resources/download/trial-download/
Başarı Öyküleri: https://www.nakivo.com/customers/success-stories/
Veri Sayfası: https://www.nakivo.com/res/files/nakivo-backup-replication-datasheet.pdf