NAKIVO Backup & Replication v7.5, Cross-Platform Recovery, Advanced Bandwidth Throttling, vSphere’in en son sürümü için destek ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok yeni özellik sunar.

Sparks, NV, Amerika Birleşik Devletleri – 1 Ağustos 2018

Hızla büyüyen bir sanallaştırma ve bulut yedekleme yazılımı şirketi olan NAKIVO, Inc., bugün NAKIVO Backup & Replication v7.5 sürümünün duyurusunu yaptı. En son sürüm vSphere 6.7’yi destekler ve DELL EMC Data Domain ve NETGEAR ReadyNAS gibi büyük depolama sağlayıcılarıyla entegrasyon ekler.

VMware vSphere 6.7 Desteği: NAKIVO Backup & Replication v7.5 şimdi vSphere’in en son sürümüyle uyumludur ve kullanıcıların, yükseltilmiş VMware ortamlarının korunması için NAKIVO Backup & Replication’ı sorunsuz bir şekilde kullanmasına ve yedekleme performansını iyileştiren yeni özelliklerden yararlanmasına olanak tanır.

Gelişmiş Bant Genişliği Azaltma: Yeni gelişmiş özellik, iş saatlerinde veya belirli zaman aralıklarında ağ aşırı yüklenmesini önlemek için veri koruma süreçleri için hız sınırlarının belirlenmesini sağlar. Süreç çeşitli ihtiyaçları karşılamak için kolayca özelleştirilebilir ve en çok ihtiyaç duyulduğunda bant genişliği tüketimini kısıtlayan küresel kurallarla otomatikleştirilebilir.

Çapraz Platform Kurtarma: NAKIVO Backup & Replication v7.5, platformlar arasında VM veri kurtarma için yeni işlevler sunar. Çapraz Platform Kurtarma özelliğiyle kullanıcılar VM verilerini VMware ve Hyper-V yedeklemelerinden VMDK, VHD veya VHDX formatına aktarabilirler. Dışa aktarılan dosyalar farklı hiper denetleyiciler, çapraz platform VM veri geçişi, uzun vadeli arşivleme veya sanal alan testi için kurtarma amacıyla kullanılabilir.

EMC Data Domain Boost desteği: NAKIVO Backup & Replication’ın yeni sürümü, BoostFS eklentisi ile entegre olarak, VM yedekleme yazılımının avantajlarını Dell EMC Data Domain Boost tarafından sunulan kaynak tarafındaki tekilleştirme ile birleştiriyor. Bu entegrasyonun bir sonucu olarak, VM yedekleme boyutu 17X’e kadar azaltılabilirken, VM yedekleme hızı% 50’ye kadar artırılabilir.
NETGEAR ReadyNAS Tabanlı VM Yedekleme Uygulaması: NAKIVO Backup & Replication v7.5, uygun maliyetli bir VM yedekleme cihazı oluşturarak doğrudan NETGEAR ReadyNAS cihazlarına kurulabilir. ReadyNAS tabanlı cihaz, yedek donanım, yazılım, depolama, yerleşik global veri tekilleştirme ve buluttan yedekle işlevselliğini içeren 5’i bir arada çözümdür.

NAKIVO Inc. CEO’su Bruce Talley, “NAKIVO’da, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve aşmak istiyoruz.” Diyor. müşteri geri bildirimlerine ve sürekli gelişen teknolojik manzaraya göre mevcut olanları öne çıkarır ve geliştirir. ”

NAKIVO Backup & Replication v7.5’in tam işlevsel ücretsiz deneme sürümü www.nakivo.com adresinden indirilebilir.

KAYNAKLAR

Deneme İndirme: / kaynaklar / indirme / deneme-indirme /
Başarı Öyküleri: / müşteriler / başarı öyküleri /
Veri sayfası: nakivo-vm-backup-datasheet.pdf