NAKIVO Backup & Replication, NAKIVO Inc. tarafından geliştirilen bir veri koruma ve felaket kurtarma çözümüdür. Genellikle VMware, Hyper-V ve AWS EC2 ortamlarını korumak için kullanılır. Aşağıda NAKIVO Backup & Replication ile ilgili bazı temel özellikler ve bilgiler bulunmaktadır:

Sanal Makine Yedekleme:

NAKIVO Backup & Replication, VMware, Hyper-V ve AWS EC2 üzerinde çalışan sanal makineleri yedekleme olanağı sağlar.

Artımlı Yedekleme ve Küresel Deduplikasyon:

Artımlı yedeklemeler depolama alanını optimize etmeye ve yedekleme sürelerini azaltmaya yardımcı olur. Küresel deduplikasyon, birden çok sanal makine üzerindeki özdeş verilerin yalnızca bir kez depolanmasını sağlar.

Esnek Kurtarma Seçenekleri:

Tüm sanal makineleri, bireysel dosyaları veya uygulama nesnelerini (örneğin Exchange posta kutuları veya SQL Server veritabanları) geri yükleyebilirsiniz.

Platformlar Arası Kurtarma:

NAKIVO, VMware’den Hyper-V’ye veya tersine sanal makineleri geri yüklemek için platformlar arası kurtarma desteği sunar.

Site Kurtarma ve Replikasyon:

Felaket kurtarma amaçları için sanal makinelerin replikalarını oluşturmak ve sürdürmek için site kurtarma ve replikasyon özellikleri sunar.

Buluta Yedekleme:

NAKIVO, Amazon S3 ve Microsoft Azure gibi çeşitli bulut platformlarına yedekleme yapmayı destekler.

Web Tabanlı Arayüz:

Genellikle çözüm, görevleri herhangi bir web tarayıcısıyla yönetmeyi sağlayan web tabanlı bir arayüz sunar.

İş Zamanlaması ve Otomasyon:

İş zamanlaması ve otomasyon özellikleri, yedekleme ve kurtarma görevlerini yönetmeyi kolaylaştırır.

NAKIVO Backup & Replication için kendi BT ortamınıza göre ortalama özel bir fiyat teklifi hazırlamak için buradan erişerek aşağıdaki seçeneklerden ortamınıza göre doldurabilirsiniz.

Resim-1

Burada alacağımız destek paketleri, sayıları,disk size’larını belirtebilirsiniz. Herhangi bir ürün sayısını eklediğimizde veya destek level yüksettiğimizde Total sayısından ortalama maliyeti görebilirisiniz. Daha sonra Request a quote diyerek satış ekibine yönlendiriliyorsunuz. Sizlerle kısa sürede iletişime geçiyorlar.

Resim-2