VMware vSphere için özel olarak geliştirilen NAKIVO Backup & Replication, vCenter tarafından yönetilen ve bağımsız ESXi iş yükleri için eksiksiz veri koruması sağlar. Kurumsal düzeyde işlevselliğe sahip yazılım çözümü, verimli yedeklemeler sağlar ve sanal makinelerinizin, uygulamalarınızın ve verilerinizin dakikalar içinde kurtarılabilmesini sağlar. NAKIVO Backup & Replication, vSphere veri korumasını basitleştirerek, VM yedekleme performansını iyileştirerek ve veri kurtarmayı sağlayarak günümüzün çevik BT altyapılarının tüm gereksinimlerini karşılar.

Microsoft 365 Kişileri ve Takvimleri için Yedekleme, VMware Cloud Director Yedeklemesi, Depolama Snapshot’larından Yedekleme ve MSP’ler için Direct Connect gibi birçok yenilik NAKIVO Backup & Replication v10.3 versiyonu ile geldi.

Hemen buradan indirebilirsiniz.

Microsoft 365 Kişileri ve Takvimleri için Yedekleme

Microsoft 365 Kişileri ve Takvimleri için Yedekleme

Güvenli ve erişilebilir durumda tutmak için Exchange Online kişilerini ve takvimlerini posta kutusu klasörlerinizle birlikte yedekleyin.Microsoft 365 hesabındaki kişileri ve takvim öğelerini orijinal veya farklı bir posta kutusuna kurtarın.

VMware vCloud Director Yedeklemesi

VMware Cloud Director Yedeklemesi

VApps, bağımsız VM’ler ve vApp meta verileri dahil olmak üzere VMware Cloud Director nesnelerini yedekleyin ve kurtarın ve bunları Cloud Director hiyerarşisine geri yükleyin.

Depolama Snapshot'larından Yedekleme

Depolama Snapshot’larından Yedekleme

Üretim ortamındaki yükü azaltmak için normal sanal makine snapshot’ları yerine depolama snapshot’larından bir HPE 3PAR depolama cihazında barındırılan VMware VM’lerinizi yedekleyin

Doğrudan bağlantı

MSP’ler için Doğrudan Bağlantı

Bir VPN bağlantısı kurmak zorunda kalmadan, doğrudan tek bağlantı noktalı bağlantı aracılığıyla uzak kaynaklara güvenli bir bağlantı kurun.