Lider Backup yazılımı olan NAKİVO Backup,  VMware’in en son sürümü olan vSphere 8 ile uyumluluk eklediği küçük bir sürüm yayınlandı. Bu beta sürüm ile gelen özellikler aşağıdadır.

Hemen buradan indirebilirsiniz.
v10.8’deki Yenilikler
Azure Blob'a Yedekleme

MSP Console

Tüm müşterilerin merkezi yönetimi.

NAKIVO Backup ve Replication deployment sahip istemcileri, çözümün multi-tenant deployment uzak kiracılar olarak ekleyin.Uzak ve yerel kiracıların veri koruma etkinliklerini birleşik bir MSP panosundan kolaylıkla yönetin ve izleyin.

Microsoft Teams Yedekleme

vSphere 8 GA Desteği

VM’lerinizin ve uygulama verilerinizin güvenilir veri korumasını sürdürürken VMware’in en son teknolojilerinden yararlanabilirsiniz.vSphere 8 sanal makinelerinin yedeklenmesi, replikasyonu ve felaketten kurtarılması için NAKIVO Backup & Replication v10.8BETA’yı kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Sertleştirilmiş Sanal Uygulama

S3-Compatible Object Storage Support

Maliyetlerden tasarruf etmek ve veri aktarım sürelerini iyileştirmek için yedekleri S3 uyumlu object storage saklayabilirsiniz. Cloud object storage uyumlu şirket içi yedeklemeler için S3 API’yi kullanan depolama platformlarında storage oluşturun. Yedekleme verilerini fidye yazılımlarından ve yanlışlıkla silinmelerden korumak için kurtarma noktalarını değiştirilemez hale getirin.

Banttan Doğrudan Kurtarma

Direct Recovery from Tape

Tam sanal makineleri ve EC2 bulut sunucularını, teyp ortamında depolanan yedeklemelerden doğrudan altyapınıza kurtarın. Belirli sanal makineleri geri yüklerken, önce bir hazırlama havuzu kullanmayarak kurtarma sürelerini iyileştirebilirsiniz. Desteklenen platformlar VMware vSphere, Microsoft Hyper-V, Nutanix AHV ve Amazon EC2’dir.

İyileştirilmiş Yedek Tutma

Improved Backup Retention

İş programlarını ve saklama ayarlarını tek bir adımda yapılandırmak için basitleştirilmiş bir sihirbaza geçin. Bu iyileştirme, her zamanlama için saklama ayarlarını belirtmenize ve kurtarma noktaları için son kullanma tarihlerini belirlemenize izin vererek size daha fazla kontrol ve esneklik sağlar.

İş Önceliği

Job Priority

Öncelik düzeyini (1’den 5’e kadar) ayarlayarak en kritik işlerin önce çalıştırıldığından emin olun. Öncelik düzeyi 1’i kuyrukta ilk işlenmesi gereken işlere atayın ve çözüm için kaynakları daha yüksek öncelikli işlere kullanılabilir olur olmaz tahsis edin.

İşleri Birleştir

Merge Jobs

Aynı türdeki ve aynı platformdaki işlerin içeriğini tek bir işte birleştirin. Veri koruma faaliyetlerini düzenli tutmak ve kritik iş yüklerinin yönetimini basitleştirmek için yedekleme, yedek kopyalama ve replikasyon işlerini tek bir işte toplayın.

Kalıcı Temsilci

Persistent Agent

VM kimlik bilgilerini girmeye gerek kalmadan dosya düzeyinde kurtarmayı daha güvenli bir şekilde gerçekleştirin. Guest işleme için VM’lere kalıcı bir aracı yükleyerek çözümün VM konuk işletim sistemiyle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz. Bu iyileştirme, kurumsal ortamlardaki veri korumasını kolaylaştırırken güvenlik ilkeleriyle uyumluluğu sağlar.

Hemen buradan indirebilirsiniz.