NAKIVO Backup & Replication, sanal, fiziksel, cloud ve SaaS ortamlarında iş verilerinin korunması için hızlı, güvenilir bir çözümdür.
Yazılım, yedekleme performansını artırmak, güvenilirliği artırmak ve kurtarma işlemlerini otomatikleştirmek için çok çeşitli gelişmiş özellikler sunarak zamandan ve maliyet tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

OneDrive İş Yedeklemesi

OneDrive İş Yedeklemesi

Belgelerinizi, elektronik tablolarınızı, sunumlarınızı ve diğer iş verilerinizi fidye yazılımı saldırılarından, yanlışlıkla silmelerden ve donanım arızalarından korumak için OneDriveBusiness kullanıcı hesaplarınızı yedekleyebilirsiniz. Herhangi bir şey kaybolduğunda, ihtiyacınız olan dosya ve klasörleri orijinal konumlarına veya başka bir yetkili hesaba da  kurtarabilirsiniz.

HPE StoreOnce Katalizör Entegrasyonu

HPE StoreOnce Catalyst Integration Entegrasyonu

NAKIVO Backup & Replication’ı, daha hızlı yedeklemeler elde etmek, depolama alanından tasarruf etmek ve ağ yükünü azaltmak için güçlü kaynak tarafı tekilleştirme için HPE StoreOnce Catalyst ile entegre edebilirsiniz.Yalnızca tekilleştirilmiş verileri HPE StoreOnce yedekleme araçlarına göndermek için StoreOnce Catalyst protokolünü kullanmanız gerekmektedir.

Hemen buradan trial olarak indirebilirsiniz.