Multi-Cloud Briefing’inde,  yeni VMware Aria multi-cloud hizmetleri portföyünün, kuruluşların genel bulut ortamlarında bulut yerel uygulamalarının maliyetini, performansını, yapılandırmasını ve dağıtımını optimize etmesine nasıl yardımcı olabileceğini keşfedeceksiniz.

Buradan izleyebilirsiniz.

Bu 25 dakikalık oturumda —Multi-Cloud Management’ın Bir Sonraki Bölümü— Güney Afrika finansal hizmetler firması Discovery’de VMware müşterisi olan Johan Marais’in yanı sıra VMware iş liderleri Sumit Dhawan, Purnima Padmanabhan ve Vittorio Viarengo’nun içgörülerini dinleyeceksiniz. Ayrıca, çeşitli Aria hizmetleri ve kullanım durumları dahil olmak üzere, Aria Graph tarafından desteklenen Aria Hub’ın teknik önizlemesini de göreceksiniz.

Resim-1

2020’de başlatılan VMware Multi-Cloud Briefing, kuruluşların çoklu bulut stratejilerinde başarılı olmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış, üç ayda bir düzenlenen bir çevrimiçi etkinlik serisidir. Her brifingin yeni bir konu odağı vardır ve tümü dünya çapındaki şirketlerin çoklu bulut dünyasının fırsatlarını yakalaması ve zorluklarını ele alması için bilgilendirmeye, katılım sağlamaya ve olanak sağlamaya adanmış yeni konuşmacılar ve çözümler içerir.