Runecast platformunun en son sürümü, tüm BT organizasyonlarına fayda sağlayacak güzel özellikler getirdi. Çok fazla “heterojenliğe” sahip bir BT dünyasında yaşıyoruz. Yalnızca şirket içi iş yüklerimiz değil, aynı zamanda bazı fiziksel sistemler ve VM’ler veya on-prem sahip bazı sanal platformlar içeren multi-cloud iş yüklerimiz bulunmaktadır. Tüm bu iş yükleri, güvenlik ve uyumluluk açısından olduğu kadar performans ve optimizasyon açısından da en iyi uygulamalar göz önünde bulundurularak çalıştırılmalıdır.

Runecast, VMware vSphere için bir optimizasyon ürünü olarak başlayan bir ürün, artık Amazon AWS, Azure ve Google Cloud Platform (GCP) içinde çalışan iş akışlarının optimizasyonunu, güvenliğini ve uyumluluğunu sağlayabilmektedir.

Resim-1

Runecast, multi cloud çalışan mimarinizi, cloud’ta yerel uygulamalarınızı (K8), VM’lerinizi veya Bireysel Linux Dağıtımlarını veya işletim sistemi başına Windows sistemlerini korumanıza olanak tanıyan bütünsel bir görünüm sunma yeteneğine sahiptir. Nihai hedef, tüm iş yüklerinizin güvenli olmasını ve en son güvenlik bültenleriyle uyumlu olmasını sağlamaktır.

Kubernetes Security Posture Management (KSPM), sahip olabileceğiniz containerized iş yüklerinin güvenliğini sağlamaya yönelik bir uygulamadır. Runecast 6.2 artık yazılımın içinden görüntü taramaları çalıştırma ve Kubernetes iş yüklerinizi güvence altına alma yeteneğine sahiptir.

Resim-2

Runecast’te harika bir platformu olduğunu biliyoruz. Bizi yönlendiren şey, müşterilerimizin BT ortamlarını geleceğe hazırlayabilmeleri için yeteneklerini artırma arzusudur.

Ekibinizin GCP’yi veya desteklenen teknolojilerimizden herhangi birini kullanıyorsa, iletişime geçebilir ve Runecast’in size zaman ve paradan nasıl tasarruf sağlayabileceğini görebilirsiniz.

Hemen buradan indirebilirsiniz.