Her Yerde Güvenli ve Uyumlu İş Yükleri ve Sürekli Uyumluluk sağlayan Runecast, Endrüstri’de birinci olarak tüm Windows ve Linux sunucukarda sorunsuz agent çalışabilmektedir.

Resim-1

VMware, Cloud ve Container’larınız için otomatik uyumluluk denetimi, iyileştirme ve raporlamaya yönelik en esnek çözüm sağlamaktadır.

Resim-2

Runecast Analizörü, donanımınızı en son VMware Donanım Uyumluluk Listesi (HCL) ile eşleştirme sürecini otomatikleştirir. Ayrıca, yupgrafe planlarken size çok fazla zaman kazandırmak için ESXi yükseltmelerini simüle edebilir (bir müşteri %90 zaman tasarrufu bildirmiştir)

Resim-3

Güvenlik açığı yönetimi genel olarak güvenlik açıklarını belirleme, değerlendirme, yönetme ve düzeltmeye yönelik devam eden uygulama olarak tanımlanır. Daha geleneksel şirket içi ortamlar, kısa yaratma ve yok etme döngüleri ve bulut tabanlı varlıklara sahip dağıtılmış mimariler arasında, güvenlik açıklarını belirleme, değerlendirme, yönetme ve düzeltmeye yönelik bu oldukça basit görev hiç de basit değildir.

Runecast, bildiğiniz ve sevdiğiniz tüm zengin filtreleme özellikleriyle birlikte Runecast Analizörünün belirli bir zamanda topladığı tüm verileri size sunar ve yapılandırmaları zaman içinde karşılaştırmanıza olanak tanır.Bilinen yanlış yapılandırmaları gerçek zamanlı olarak proaktif bir şekilde izleyerek ESXi günlüklerinizdeki tüm verileri anlamlı hale getirir. Kullanıcılar daha önce sorun gidermeye harcadıkları zamandan %75-90 oranında tasarruf ettiklerini bildirmektedirler.

Hemen buradan indirebilirsiniz.