YENİ Veeam  Backup for Microsoft 365  v7’nin kullanıma sunuldu. V7, değiştirilemez backup kopyalar, gelişmiş izleme ve self servis geliştirmeleri gibi merakla beklenen pek çok özellik sunmaktadır.

Microsoft 365  v7 için Veeam Backup değişmezliği ile herhangi bir object storage  backup kopyalarını gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca Veeam ONE  ile yeni bir entegrasyon ve Veeam Service Provider Console ile daha derin bir entegrasyon ve self servis geri yüklemeler için geliştirmeler sunmaktadır.

  • Immutable backup copies: Microsoft 365 verilerinizin fidye yazılımı saldırılarına erişemeyeceği ve güvenle kurtarılabileceği konusunda içiniz rahat olsun diye değişmezlik özelliği etkinleştirilmiş yedek kopyalardan yararlanabilmektesiniz . Değişmez kopyaları Azure Blob/Archive, Amazon S3/Glacier ve S3 uyumlu depolama dahil herhangi bir object storage  havuzunda depolayabilirsiniz.
  • Complete visibility: Microsoft 365 yedekleme ve depolama kaynaklarını, yaklaşan Veeam ONE v12 aracılığıyla sunulan gelişmiş izleme ve raporlama ile tek bakışta bir kontrol panelinde proaktif olarak izleyebilirsiniz.
  • Increased control for BaaS:  Kullanıcılarınız artık geri yükleme noktalarını gerektiği gibi seçebilir ve SharePoint Online ve OneDrive İş klasörlerini geri yükleyebilirsiniz. Demoya bakın .

Kullanım kılavuzunun tamamı  yardım merkezi sayfasından ulaşabilirsiniz.