14-15 şubat 2023 tarihinde yapılacak olan Veeam Backup & Replication v12 event’ına hemen buradan kayıt olabilirsiniz.

Veri güvenliği
Yedeklemelerinizi tüm yaşam döngüleri boyunca koruyan ve kurtarma hedeflerinize ulaşmanızı sağlayan kurumsal düzeyde yedeklemelerinizi siber saldırılara karşı korumaktadır.

Veri kurtarma
Kurtarmayı kolaylaştırmak ve hızlandırmak için araçlarla tam olarak ihtiyacınız olanı kurtarabilirsiniz. Esnek ilke benzeri işler ve özel SLA uyumluluğu raporlaması ile yeni bir bakışta RTO ve RPO durum görünümleri ile büyük ve karmaşık ortamların yönetimini basitleştirebilirsiniz.

Veri Özgürlüğü
Bulut iş yükleri, düşük RPO DRaaS ve multi cloud izleme için yeni uygulama tutarlılığı seçenekleriyle multi cloud için optimize edilmiş üstün esneklikle verilerinizi koruyun ve kuruluşların engelleri aşmasına ve cloud girişimlerini hızlandırmasına yardımcı olabilirsiniz.

Veeam Backup & Replication
V12 Launch Event
Feb. 14, 2023 | 10 a.m. ET, 4 p.m. CET

Feb. 15, 2023 | 11 a.m. SGT

Neden Katılmalısınız?

 • Son teknoloji ürünler ve çözümler

  Veeam’den en kritik iş zorluklarınızı çözmenize ve zaman ve paradan tasarruf etmek için veri korumanızı modernleştirmenize yardımcı olmak için.

 • En son ürün sürüm haberleri

  Hibrit ortamınız için Veeam Backup & Replication, Veeam ONE ve Veeam Recovery Orchestrator’ın yanı sıra AWS, Azure ve Google Cloud’un yeni sürümleri için.

 • Temel özellik demoları

  nesne depolama, güvenlik ve hibrit bulutla ilgili en önemli yenilikler hakkında.

 • Diğer müşterilerden haber alın

  Modern veri koruma, siber dayanıklılık ve Veeam ile paha biçilmez ortaklık hakkındaki içgörülerini paylaşın.