Veeam Data Platform 23H2 Güncellemesindeki Yenilikler Neler?

Yalnızca korumanıza, müdahalenize ve iyileşmenize olan tam güveninizle elde edilebilecek radikal bir dayanıklılığa ulaşın. Veri Güvenliği, Veri Kurtarma ve Veri Özgürlüğü ilkeleri üzerine kurulu olan Veeam Data Platform, Yeni 12.1 Sürümüyle siber saldırılara karşı durmak için ihtiyaç duyduğunuz güveni sağlıyor. SIEM platform desteğini, YARA destekli taramaları ve NIST siber güvenlik en iyi uygulamalarını entegre eden proaktif tehdit avcılığıyla olay müdahale süresini kısaltabilirsiniz.

 

Resim-1

Erken Tehdit Tespiti

Yapay zeka destekli yerleşik Kötü Amaçlı Yazılım Tespit Motorumuz , kötü amaçlı yazılımların anında tespiti için yedekleme sırasında düşük etkili, gerçek zamanlı veri ve dosya uzantıları analizi gerçekleştirir.

Proaktif Tehdit Avcılığı

Sistemimiz, yedekleme tutarsızlıklarını anında ServiceNow’a ve tercih ettiğiniz SIEM araçlarına bildirir, böylece hızlı hareket edebilir ve verilerinize yönelik daha fazla riski azaltabilirsiniz.

İkinci Bir Görüş Alın

Siber tehdit aracınızın bulaşmaları doğrudan Veeam® Incident API’sine bildirmesine, mevcut geri yükleme noktalarını virüs bulaşmış olarak işaretlemesine veya bir yedeklemeyi tetiklemesine izin verin.

 

Resim-2

Hemen buradan indirebilirsiniz.