156’dan fazla oturum ve 23.000 katılımcıyla, dünyanın her yerinden endüstri uzmanlarını, ortakları ve müşterileri bir araya getiren, türünün tek örneği bir topluluk etkinliğiydi.

Resim-1

Kaçırdığınız veya tekrar izlemek istediğiniz seanslar artık istek üzerine veeamon.com’da . Bulut ve güvenlik becerilerini geliştirebilmeleri için bu değerli kaynağı hedef kitlenizle paylaşmanızı öneririz. Halihazırda talep üzerine mevcut olan bazı oturumları aşağıda vurguladım.

Resim-2

  1. The Top 10 Security Best Practices from Veeam:  Öğrenme deneyiminizi geliştirmek ve operasyonel dayanıklılığı artırmak için canlı demolar eşliğinde, sizi en iyi 10 güvenlik uygulamasından geçiren Veeam’in önde gelen küresel eğitmenlerinden öğrenebilirsiniz.

  2. Microsoft 365 Customer Panel – Hear Directly From: Microsoft 365 için Veeam Backup müşterilerinin yedekleme deneyimlerini, stratejilerini ve en iyi uygulamalarını paylaştığı bu panel görüşmesi tarzındaki oturuma katılabilir .ve benzersiz Microsoft 365 ortamları ve neden yedekleme çözümü olarak Veeam’i seçtikleri hakkında fikirler edinebilirsiniz.

  3. The Hitchhiker’s Guide to Cloud Communities:  Uzman rehberlerle cloud evreninde heyecan verici bir yolculuğa çıkabilir ve cloud  bilgi işlemin temelleri, topluluklara katılma ve kritik cloud sertifikaları alma hakkında bilgi edinmiş olacaksınız. Verileri bulutta yedeklemenin avantajlarını keşfedin ve hedeflerinize ulaşmak için buluttan yararlanmanın yollarını keşfedebileceksiniz.

    Resim-3