VMware Cloud on AWS, SDDC’niz için temel ağ oluşturma ve diğer parametreleri yapılandırma ve şirket içi veri merkezinize bir SDDC bağlama hakkında bilgi sağlar.

SDDC’nizi dağıttıktan ve yapılandırdıktan sonra, genişletilmiş ağ, tek oturum açma ve tümleştirme ile güvenli bir hibrit bulut oluşturmanıza olanak tanıyan gelişmiş özellikler hakkında bilgi için AWS Ağ İletişimi ve Güvenlik Kılavuzunda VMware Cloud kılavuzuna ve İşletim Kılavuzuna bakın. diğer VMware ve Amazon araçları.

Hedef kitlesi
Bu bilgiler, iş yüklerini bulutta çalıştırmak için gerekli temel özelliklere sahip bir SDDC oluşturmak için VMware Cloud’u AWS üzerinde kullanmak isteyen ve ek özellik ve yetenekleri keşfetmeniz için bir başlangıç ​​noktası olarak hizmet verebilecek herkes için tasarlanmıştır. Bilgiler, şirket içi bir ortamda vSphere kullanan ve sanallaştırma kavramlarına aşina olan okuyucular için yazılmıştır. VSphere veya Amazon Web Services hakkında derinlemesine bilgi gerekli değildir.

Önemli:
Bu kılavuzdaki prosedürler üzerinde çalışmaya başlamadan önce, AWS Launchpad’de VMware Cloud’a bir göz atın. Launchpad’den, kritik hazırlık adımlarını ve yeni SDDC ortamınızı hızlı ve doğru bir şekilde dağıtmanıza yardımcı olabilecek ilgili kaynakları kapsayan bir planlama kılavuzu olan VMware Cloud on AWS için Hazırlık dahil olmak üzere ayrıntılı teknik bilgileri indirebilirsiniz.