NAKIVO Backup & Replication v10‘un karşımıza yine en güncel ve en son haberlerle karşımıza geldi.

NAKIVO Backup & Replication, sanal, fiziksel, bulut ve SaaS ortamlarında iş verilerinin korunması için hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli bir çözümdür.Yazılım, yedekleme performansını artırmak, güvenilirliği artırmak ve kurtarma işlemlerini otomatikleştirmek için size zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan çok çeşitli gelişmiş özellikler sunmaktadır.

Bu sürüm VMware vSphere 7, Wasabi Hot Cloud Storage’a yedekleme, Linux tabanlı iş istasyonu yedeklemeleri ve daha fazlasını desteklemektedir.

AWS S3'e YedeklemeVSphere 7 desteği

NAKIVO Yedekleme ve Replikasyon artık VMware’in sunucu sanallaştırma platformunun en son sürümü olan vSphere 7’de çalışan VM’ler için yedekleme ve replikasyonu desteklemektedir.

Microsoft Exchange ve Active Directory için Kaynak için Anında Nesne KurtarmaWasabi Yedekleme

Sanal ve fiziksel makinelerin, Oracle veritabanlarının ve Amazon EC2 bulut sunucularının yedeklerini ve yedek kopyalarını uygun fiyatlı ve esnek bulut depolama hizmeti olan Wasabi’ye gönderebilirsiniz.

Rol Tabanlı ErişimTam P2V Kurtarma

Fiziksel makineleri yedeklemelerden VMware VM’lerine kurtarabilirsiniz veya fizikselden sanal’a geçişleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Anında Fiziksel - Sanal KurtarmaLinux İş İstasyonu Yedekleme

Ubuntu 18.04 Desktop ve 20.04 Desktop çalıştıran Linux iş istasyonlarının uygulamaya duyarlı, artımlı yedeklemelerini gerçekleştirebilirsiniz..Tüm iş istasyonlarını hızla kurtarabilir veya tek tek dosyaları ve doğrudan yedeklemeler’den geri dönebilirsiniz.