Microsoft 365, işletmeler için inanılmaz derecede güçlü bir yazılım paketidir, ancak verilerinizi çalmaya çalışan kişiler tarafından giderek daha fazla hedef alınmaktadır. İyi haber şu ki, yöneticilerin Microsoft 365 altyapılarını saldırılara karşı savunmak ve korumak için birçok yolu var.

23 Haziran’da Hornetsecurity/Altaro tarafından hazırlanan bu ücretsiz web seminerinde, önde gelen güvenlik danışmanlığı Treusec’ten iki kurumsal güvenlik uzmanı – Güvenlik Ekibi Lideri Fabio Viggiani ve Baş Siber Güvenlik Danışmanı Hasain Alshakarti yer alıyor. M365 ortamınızdaki en kritik 5 güvenlik açığını ve oluşturdukları riskleri azaltmak için neler yapabileceğinizi açıklayacaklar. Katılımcıların durumu tam olarak anlamalarına yardımcı olmak için, aşağıdakileri kapsayan tehditleri ve çözümlerini ortaya çıkarmak için bir dizi canlı gösteri gerçekleştirilecektir:

• O365 Kimlik Bilgileri
• Yetersiz veya Yanlış Yapılandırılmış MFA Ayarları
• Kötü Amaçlı Uygulama Kayıtları
• Harici Yönlendirme ve İş E-posta Güvenliğini İhlal Etme Saldırıları
• Hibrit Ortamlarda Güvenli Olmayan AD Senkronizasyonu

Bu, tüm Microsoft 365 yöneticileri için gerçekten kaçırılmayacak bir etkinliktir!

Web semineri 23 Haziran’da iki kez canlı olarak sunulacak ve mümkün olduğunca çok kişinin etkinliğe katılması ve doğrudan uzman panele soru sorması sağlanacak. Saat 14:00 CEST/8am EDT/5am PDT ve 19:00 CEST/1pm EDT/10am PDT’de sunulacaktır.

Kaçırmayın – Koltuğunuzu şimdi kaydedin!